Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
26.67%
4 26.67%
Pewnie kupię.
26.67%
4 26.67%
Może się skuszę.
26.67%
4 26.67%
Raczej nie.
13.33%
2 13.33%
Kijem tego nie tknę!
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KHAOS] DIO +
Okładka pierwszego tomu:
[Obrazek: dio-plus-cover-01-215x300.jpg]
tytuł pierwszego tomu: DIO+ – DOLOR ASCENSION

tytuł - DIO +
autor - KHAOS - można go znaleźć na facebooku pod nazwą KAI
liczba tomów (w tym wypadku rozdziały) - +2 (wciąż wydawane)
wydawca/dystrybutor - TOKYOPOP
gatunek - akcja, tajemnice, (czy BL nawet samemu autorowi ciężko na to odpowiedzieć... jeśli już: shounen/shounen ai), fantasy, supernatural, drama
link do opisu - opisu jego twórczości nie znajdziemy ani na wikipedii, ani na mangaupdates; ani po polsku, jeśli będzie trzeba to przetłumaczę, ale dobrej jakości nie obiecuję - (na tokyopop) http://www.tokyopop.de/aktuell/dio/ oraz (oficjalna stroma KHAOS) http://www.khaoskai.com/en/dio.html
"Allegedly a gang murdered children romping in limbo! The demon Gadara want this matter to go to the bottom and makes with man-Prince Colin on the way through the underworld. Here, the two dissimilar men see with more than just a fearsome creatures faced and encounter more mysterious deaths ..." DE>ENG

Manga oryginalnie jest w języku niemieckim. Jak można się dowiedzieć z profilu KAIa jego dzieła publikowane były w Japonii, USA, Niemczech oraz we Francji.
Czemu akurat ta manga? Co w niej takiego jest, żeby ją wybrać?
Fantastyczna, unikalna kreska, interesujące postacie, odrobinę mroczne klimaty... Czego chcieć więcej..?

Osobiście powiem, że mogłam jedynie śledzić powstawanie niektórych stron tej mangi, powstawanie nowych postaci, rysunków, które umieszczał na stronie fb etc. Strasznie zainteresowała mnie jego twórczość (żeby nie było, iż jedynie mnie - w Polsce również ma wielu fanów, chociaż nie jest znany szerszej publiczności). Jest to jedna z tych mang, których raczej nie przeczytacie w internecie, więc myślę, że warto - i to nawet bardzo warto - postarać się o sprowadzenie takiej perełki do Polski :>
Tytuł wydawany jest nie w tomach a w rozdziałach: jest ich dwa.
Osobiście cierpię na syndrom "I want it" i jedyne co mnie powstrzymuje od zdobycia zeszytu, to moja średnia znajomość języka niemieckiego (tyle lat nauki, a ja nic nie kminię :<). Na dodatek sam styl rysowanie Khaosa jest dla mnie sztuką i najzwyklej w świecie chciałabym to móc dotknąć, podziwiać, przede wszystkim przeczytać i potem się cieszyć niczym pięcioletnie dziecko.
Smutne jest to, że DIO+ nie można przeczytać w internecie, co jednocześnie jest też takim cholernym plusem. Jestem osobą, która nawet jeśli piraci z muzyką itp, to jeśli coś jest dostępne do zakupienia nie w formie elektronicznej i jest warte swojej ceny, to jako szacunek dla artysty kupuję. W tym wypadku nie byłoby inaczej. Dam sobie uciąć rękę (prawą na dodatek!), że DIO+ jest warte grzechu!
Taaak! To jest świetne! Bardzo bym chciała, żeby ktoś to w końcu wydał!
Bardzo chętnie bym kupowała. Podoba mi się jego styl. :D FB czy DV śledzę już od dawna. I kurde chłopak nie śpieszy się coś z wypuszczaniem po ingliszu swoich prac, a ja po niemiecku to tylko pojedyncze słówka... więęęc, gdyby wyszło to brałabym. ^^'

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości