CZEKAM - Shoko Yoshida
Opinie dotyczące opowiadania.
Na początku ciężko się czytało, bo ten specyficzny sposób narracji... ale jak tylko się człowiek przyzwyczaił, było już lepiej.
Chyba takie było założenie autora, bo strasznie mi szkoda było głównego bohatera, a jednocześnie miałem ochotę przywalić temu drugiemu. Rzadko spotykam się z tak poprowadzoną narracją, ale w tym wypadku to chyba był najlepszy wybór na opowiedzenie takiej historii.
Nie wrócę do tego opowiadania, bo mnie wyprowadza z równowagi skur***stwo drugiego z bohaterów, ale chyba o to chodziło autorowi, żeby poruszyć czytelnika. No to czuję się poruszony Duży uśmiech
Opowiadanie ciekawie napisane. Dość krótkie. Relacje między bohaterami są dokładnie określone. Szkoda głównego bohatera. Drugi pan z opowiadania to już mniej fajna postać.
Mimo, że nie przepadam, gdy fabuła opowiadania yaoi (i każdego innego) na siłę jest wciskana w japońskie realia, ale w tym wypadku jakoś to przebolałam, bo opowieść naprawdę mi się podobała. Krótka, treściwa i interesująca. Naprawdę fajne i ciekawie napisane opowiadanie Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości