CZEKAM - Shoko Yoshida
#1
Opinie dotyczące opowiadania.
#2
Na początku ciężko się czytało, bo ten specyficzny sposób narracji... ale jak tylko się człowiek przyzwyczaił, było już lepiej.
Chyba takie było założenie autora, bo strasznie mi szkoda było głównego bohatera, a jednocześnie miałem ochotę przywalić temu drugiemu. Rzadko spotykam się z tak poprowadzoną narracją, ale w tym wypadku to chyba był najlepszy wybór na opowiedzenie takiej historii.
Nie wrócę do tego opowiadania, bo mnie wyprowadza z równowagi skur***stwo drugiego z bohaterów, ale chyba o to chodziło autorowi, żeby poruszyć czytelnika. No to czuję się poruszony Duży uśmiech
#3
Opowiadanie ciekawie napisane. Dość krótkie. Relacje między bohaterami są dokładnie określone. Szkoda głównego bohatera. Drugi pan z opowiadania to już mniej fajna postać.
#4
Mimo, że nie przepadam, gdy fabuła opowiadania yaoi (i każdego innego) na siłę jest wciskana w japońskie realia, ale w tym wypadku jakoś to przebolałam, bo opowieść naprawdę mi się podobała. Krótka, treściwa i interesująca. Naprawdę fajne i ciekawie napisane opowiadanie Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości