Ankieta: zy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
38.71%
12 38.71%
Pewnie kupię.
38.71%
12 38.71%
Może się skuszę.
12.90%
4 12.90%
Raczej nie.
6.45%
2 6.45%
Kijem tego nie tknę!
3.23%
1 3.23%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ENZOU] Sayonara, Itoshi no My Friend
[Obrazek: 84489.jpg]
Alternatywny tytuł: Good-Bye, My Dear Friend
Autor: Enzou
Gatunek: Drama, Romance, Slice of Life, Yaoi
Liczba tomów: 2
Status: Zakończona
Wydawca: Homesha

Opis: Tatsuo jest wizażystą dla fotografa mody. Irytuje go, że każda modelka zaczyna wzdychać do nowego fryzjera o imieniu Haga. Pewnego dnia natyka się na uciekającą z płaczem modelkę, wybiegającą z pokoju Hagi. Przeprowadza z nim długą rozmowę na temat tego jak nieuprzejmy i aspołeczny jest. W końcu uświadamia sobie, że Haga nie bardzo wie, jak traktować ludzi i nie ma nawet jednego przyjaciela - aż do teraz?

Opinia: W mojej opinii, jeden z lepszych tytułów z gatunku yaoi, zdecydowanie niewystarczająco popularny. Co prawda nie ma głębokich wątków, manga skupia się tylko na rozwoju relacji między bohaterami i opisach ich wewnętrznych przeżyć, ale przyjemnie śledzi się losy postaci. (Cenię sobie każdą mangę w której nie wpadają sobie w objęcia/do łóżka zaraz po wyznaniu uczuć po jednym dniu znajomości).
[Obrazek: rtxk.jpg]
Kreska bardzo mrrrraśna Oczko Fabuła wydaje się dość oklepana, ale nie samymi ambYtnymi mangami człowiek żyje. Kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Od takie sobie coś na chwilę nudy. Nie jest jakieś strasznie głębokie, ale fajnie się czyta, no i kreska bardzo ładna, a panowie mają swoje charakterki i zachowują się po ludzku. Kupiłbym, ale dopiero w drugiej kolejności za jakimś cacuszkiem typu Saezuru :)
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Nie zagłębiałam się jakoś w czytanie mangi, ale jak tak patrzę, kreska naprawdę bardzo (baaardzo) mi się podoba. Nie jest jakimś tam arcydziełem, ale no... I coś co podoba mi się oprócz kreski, wnioskując z opisu, jak powiedziała koleżanka wyżej: "panowie mają swoje charakterki i zachowują się po ludzku." W sumie, dlaczego by się nie pokusić, to tylko dwa tomiki. Język
Dobra, właśnie skończyłem czytać całość i muszę swoje zdanie trochę zmienić na "kupiłbym na pewno".
Na ogół nie popieram zgejania wszystkich naokoło, ale rozdziały z bratem nawet mi się spodobały, no i ta papużka :D
Ciągle uważam, że nie jest to manga bardzo wysokich lotów, ale ma coś w sobie co sprawia, że czyta się naprawdę przyjemnie (może to panowie jak panowie? Albo kreska? Albo i to i to?)
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Historia jest naprawdę interesująca a kreska Enzou jak zwykle urzeka. Bardzo dużym plusem jest to, że panowie nie wskakują sobie od razu do łóżka, mają czas na przemyślenia.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Uwielbiam tą kreskę, jest przecudowna Serce Fabuła też jest niezła, więc duża szansa że zakupiłabym Uśmiech
[Obrazek: pHdqMJC.png]
A mnie średnio wciągnęło. Taka historia na raz. Nie kupiłabym, ale wydanie w sumie popieram - jakby się ktoś zastanawiał nad niewymagającym wiele yaoicem.
A co do kreski - momentami na miny Hagi patrzeć już nie mogłam, te oczy... xD
Historia dość oklepana, ale ma swój urok Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości