Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
48.65%
36 48.65%
Pewnie kupię
28.38%
21 28.38%
Może kupię
10.81%
8 10.81%
Raczej nie
6.76%
5 6.76%
Kijem tego nie tknę!
5.41%
4 5.41%
Razem 74 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Psyche Delico] Choco, Strawberry, Vanilla
(05-08-2014, 05:09 PM)Lau napisał(a): kolejna manga (zaraz po centaurach), którą będę molestować umysł szefowej.

Molestować, molestować ile wlezie! Duży uśmiech Przyznaję, że nie czytałam, ale na 100% kupię dla samego opisu i kreski Oczko Wydawajcie, wydawajcie Serce
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
Nie wiem jak zrobić spoiler, będzie tak. Nie przyglądać się, kto nie chce.
No i nie wiem. Po przeczytaniu całości stwierdzam, że jestem jednak rozczarowana. Zupełnie nie wiem jak to podsumować. Zakończenie otwarte, do dość luźnej interpretacji, moim zdaniem. Zupełnie czego innego oczekiwałam. ;/ Zresztą, tylko opcja TakexMine mnie satysfakcjonowała.
Nie zmienia to faktu, że tytuł lubię i zapewne bym kupiła, ale nie pałam do niego tak gorącym uwielbieniem, jak wcześniej.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Kurcze, nie oczekiwałam cudów po tym tytule, ale zakończenie całkowicie mnie zawiodło Smutny
Po cichu dopingowałam cały czas paringowi TakexMine, a zniosłabym nawet gdyby się skończyło na HiroixMine, ale takiego zakończenia jakie jest ja po prostu nie akceptuję. Po tej mangę pozostaje mi spory niedosyt, a szkoda bo moim zdanie tytuł miał spory potencjał.
Nadal lubię tą mangę i kupiłabym wydanie polskie, ale.... nie podoba mi się już tak bardzo jak wcześniej.
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Okładka jest piękna, przecudna, ale środek bardzo mnie zawiódł. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek takie negatywne emocje towarzyszyły mi przy czytaniu yaoi. Hiroi (Hiroigiego?) nie mogłam ścierpieć. Take nie lepszy. A Mine? Nie wiedziałam, czy mu współczuć, czy załamywać ręce nad jego głupotą.
Raczej nie kupiłabym, choć okładka baardzo kusi. Przepiękna.
Okładka śliczna i tylko tyle, opis niby ciekawy, ale jednak nie przepadam za bardzo za trójkącikami >< musiałabym przemyśleć kupno tej mangi.
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Właśnie znowu zainteresowałam mangami od Psyche Delico i Choco, Strawberry, Vanilla to tytuł, który na pewno bym kupiłą Serce
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości