Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
48.65%
36 48.65%
Pewnie kupię
28.38%
21 28.38%
Może kupię
10.81%
8 10.81%
Raczej nie
6.76%
5 6.76%
Kijem tego nie tknę!
5.41%
4 5.41%
Razem 74 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Psyche Delico] Choco, Strawberry, Vanilla
Ja właśnie paczę... Dzięki uprzejmości Vobbysa i... co ja paczę! Coś czuję, że to będzie kolejna manga (zaraz po centaurach), którą będę molestować umysł szefowej.
Z Zarią jest tak, że te wszystkie tytuły to tak po prawdzie one-shoty są. Gdyby tak chcieć to wydać, trzeba byłoby do kupy złożyć i w jednym obszerniejszym tomie wypuścić.
Kocie drogi, molestuj Beatę! Bo ja z każdym nowym rozdziałem Take i reszty wizualizuję sobie tomik w swoich łapkach. To jest takie... ojej... <3
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
kocham psyche delico, ale ostatni rozdział (i przedostatni zresztą też)* skutecznie zniechęca mnie do kupna tego tytułu. :|

*kto przeczytał, ten wie o co mi chodzi.
(08-09-2014, 08:22 PM)fuuko napisał(a): kocham psyche delico, ale ostatni rozdział (i przedostatni zresztą też)* skutecznie zniechęca mnie do kupna tego tytułu. :|

A czemuż to? o.O Aż przeczytałem je sobie jeszcze raz i dalej nie wiem o co chodzi XD Toż ładnie wszystko się skończyło, a i w Psychedelics smaczny extrasik-sequelik mamy.

A nawet jeśli, to pozostałe 5 rozdzialików zawsze zostaje :D
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Tylko bez spoilerów prosimy, bo ja po piątym rozdziale dopiero. Ewentualnie oznaczyć i schować. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
(08-09-2014, 08:22 PM)fuuko napisał(a): kocham psyche delico, ale ostatni rozdział (i przedostatni zresztą też)* skutecznie zniechęca mnie do kupna tego tytułu. :|

Czo Ty mówisz? :o Chyba nie chciałaś, żeby Mine wybrał jednego z nich? Serducho by mi pękło. :c
Przeczytałam to... i teraz sama nie wiem. Dziwne relacje są miedzy nimi (toksyczny związek, jak nic) i jakoś tak dziwnie mi się to czytało. Kupić pewnie kupię, bo seksy ładne, ale nie będzie to mój priorytet Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Hmm... Na pewno toksycznie jest na początku. Szczególnie Hiroi mnie wkur****, bo miałam wrażenie, że Mine się dla niego tak naprawdę nie liczy. Ale później? Później to oni tam mieli krainę śmietaną i lodami płynąca. Tak się wszyscy pokochali. ;D Albo sobie wmawiam, bo uparcie chcę, żeby ten trójkąt był happy. ^^'

(Tak btw. - do jakiegoś ludzia z wydawnictwa - nie da się wprowadzić normalnych oznaczeń na spoiler? Bo biała czcionka nie do końca działa. :c )
Przypadło mi do gustu bo... trójkąt xD. Przeszukałam troche internet i to chyba jedyny trójkąt seksualny z jakim się spotakałam (pomijam jeden rozdział w Viewfainderze). Wiec... no myślę, że bym kupiła, bo mimo, że troche mnie Hiori wnerwia to podoba mi się ich wzajemna realcja.
A właśnie, może mi ktoś podać sznurek do kolejnych rozdziałów, bo po angielsku jest tylko pięć i chyba nie wytrzymam z obaw, że któryś z nich zostanie odtrącony :<.
Toksyczny związek? Jestem zainteresowany. Lubię toksycznie związki. W życiu też.
Brałabym w ciemno. Opis mangi bardzo mnie zachęcił i aż poszukam tego na internetach!
aw aw TAK ! Tak bardzo TAK ! XD Przeczytałam wszystkie dostępne po ang czapterki i chce na półeczce !
Potrzebuję tej mangi na półce. Bardzo. Już, w tej chwili. Wszystkie pikiety w Gołuskach biorę na siebie, tylko wydajcie to!
Chcę ten tytuł w Polsce *_* na początku nie byłam do niego zbyt przekonana, ale po przeczytaniu kilku rozdziałów jestem zdecydowanie na tak
[Obrazek: pHdqMJC.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości