Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
47.37%
9 47.37%
Pewnie kupię
36.84%
7 36.84%
Może kupię
5.26%
1 5.26%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
10.53%
2 10.53%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMADA Yugi] Darenimo Ai Sarenai
[Obrazek: 51VHtweO4VL._SL500_AA300_.jpg] [Obrazek: 51VgQQ5fsLL._SL500_AA300_.jpg]

- gatunek/kategoria: yaoi, komedia, romans, dramat, okruchy życia
- autor: YAMADA Yugi
- liczba tomów: 1 Volume / 2 Kanzenban Volumes
- alternatywna nazwa: No One Loves Me
- oryginalny wydawca: Libre Shuppan (wydanie jednotomikowe - 2007) / Takeshobo (wydanie dwutomikowe - 2013)
- status: zakończona
- opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=6779
Kusaka, tłumacz i właściciel antykwariatu, najchętniej całe dnie spędzałby w zaciszu swojego sklepu. Pewnego dnia odwiedza go Iijima, dawny kolega z czasów studenckich. Drogi bohaterów rozeszły się po zakończeniu studiów i dość nieprzyjemnej kłótni. Iijima, aktualnie pracownik wydawnictwa, chce aby Kusaka zajął się tłumaczeniem pewnej książki z języka czeskiego na japoński.
Druga historia opowiada o Hasegawie, koledze Kusaki z czasów pobytu w Czechach (pracownika innego wydawnictwa - pojawia się również w pierwszym tomie) oraz Ueno, klienta okazjonalnie odwiedzającego antykwariat.

- opinia: Mam fioła na punkcie prac mangaczki i chciałabym posiadać wszystko co kiedykolwiek napisała/narysowała. Bardzo mi odpowiada jak autorka potrafi miksować dramat, romans i komedię w swoich pracach (uwielbiam jak jej bohaterowie się przekomarzają i rywalizują ze sobą). Kreskę kocham, humor w moim guście. Mogę tylko polecić do przeczytania.
Zależy mi oczywiście na wydaniu dwutomikowym.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
No, ja jestem ciekawa jak będzie wyglądać ankieta tego tytułu.
Po czesku będą nawijać? Jak tak to biorę Duży uśmiech Nie no, fajny opis a że nigdy nie miałam okazji przeczytać mang tej pani, to na spróbowanie tą bym kupiła.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Nawet lubię mangi pani Yamady, wracam do nich od czasu, więc pewnie bym kupił. Zręcznie wykorzystuje elementy komediowe przy całkiem niezłej fabule i bardzo miło się czyta, choć kreska nie wszystkim może przypaść do gustu.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości