Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
15.00%
3 15.00%
Pewnie kupię
20.00%
4 20.00%
Może kupię
5.00%
1 5.00%
Raczej nie
35.00%
7 35.00%
Kijem tego nie tknę!
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[BELLU] Itazura Neko ni Goyoujin
[Obrazek: cover.jpg?1363068910]

Autor: Bellu
Tytuł: Itazura Neko ni Goyoujin
Wydawca: Nihon Bungeisha
Ilość tomów: 1
Gatunek: komedia, romans, yaoi
Opis: Toshiya, były uczeń Kabayashi-sensei, zgadza się przyjąć jego syna Tetsu pod swój dach, gdy ten narobił kłopotów z mafią. Tetsu robi wszystko, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. Uprawia sex w cudzych pokojach, atakuje innych we śnie, nabija się z innych i molestuje seksualnie. Tymczasem Toshiya jest stopniowo uwodzony przez swojego kierownika. Tetsu nie jest tym za bardzo zadowolony.

Jeden z moich ulubionych tytułów. Już nawet nie pamiętam ile razy to czytałam. Manga jest przezabawna i ma śliczną kreskę. Tetsu, ten cholerny zadziora jest przesłodki Serce oprócz niego najlepszy jest jeszcze paznokieć w kawieDuży uśmiech
Nie znam, nie czytałam. Kreska wygląda obiecująco, do tego jednotomówka - gdyby wyszło, pewnie bym kupiła.
Znam, czytałam i nie chcę do tego wracać. Główna para jest mega irytująca, a seme chciałam sprzedać solidnego kopniaka w tyłek (uke-prawie-babie z resztą też). W fabule chodzi głównie o to, kto zaliczy blondaska i nic więcej. Nie z mojej strony.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Eeee....Nie. Postaci sztuczne jak cycki Pameli A., a fabuła niby udaje, że gdzieś tam jest, ale coś jej nie wychodzi. No i te wszędobylskie chibisy, które po pewnym czasie zamiast bawić, wkur...denerwują.
Kreska też najlepsza nie jest (anatomia? a co to?)
Ogólnie zmarnowałem właśnie pół godziny życia, nie popełniajcie mojego błędu.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Tak czytam to Wasze marudzenie i zaczynam żałować, że nie da się zmienić głosu w ankiecie. Oczko Chyba bym jednak pożałowała kasy - z opinii pachnie mi gniotem.
Dla mnie te "chibisy" były bardzo zabawne, no ale co kto lubi.
(29-05-2014, 12:04 AM)Sally Czarownica napisał(a): Dla mnie te "chibisy" były bardzo zabawne, no ale co kto lubi.

Dla mnie też są, póki nie stanowią połowy całej mangi. Co za dużo to niezdrowo :d
Np Yamane Ayano ostatnio w Viewfinderze zaczęła nimi operować, ale jej to całkiem zręcznie wychodzi, a tutaj czułem się przytłoczony xD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Czytałam, nie było najgorsze, ale drugi raz bym po to nie sięgnęła, więc raczej nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości