Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
48.21%
27 48.21%
Pewnie kupię
19.64%
11 19.64%
Może kupię
14.29%
8 14.29%
Raczej nie
16.07%
9 16.07%
Kijem tego nie tknę!
1.79%
1 1.79%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[HIDAKA SHOKO] Yuuutsu na Asa
Całkowicie się zgadzam: interesująca fabuła, głębokie postacie. Manga bardzo wciąga i skłania do wielokrotnego czytania.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Wzięłam tableta, siadłam, przeczytałam dziś od nowa i łolaboga, jak ja chcę ten tytuł na naszym rynku Duży uśmiech Yumegari wspominało gdzieś, że na razie nie wezmą się za nic nowego Hidaki, bo mają problem z Nim rozkwitną kwiaty (btw. w porównaniu z tym, bardzo nudna to manga). Tak więc liczę, ze istnieje jakaś szanasa na przytulenie przez was Yuuutsu Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
o tak to propozycja w sam raz dla mnie Uśmiech
Tom 7:
[Obrazek: 51obERcom1L._SL500_.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Mangę wyda Studio JG Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości