Praca w Kotori?
Żarówka 
Witam~
Od kilku lat uczę się japońskiego (tak poważnie), uwielbiam mangi i Wasze wydawnictwo Oczko
Jestem jeszcze troszkę młoda, ale chciałam zapytać na przyszłość:
Jakie trzeba mieć preferencje, żeby dostać się na stanowisko tłumacza w Kotori?
Czy trzeba zdać konkretny poziom egzaminu JLPT?
Czy jest po prostu na to jakiś test?
Czy bycie wcześniej tłumaczem w jakiejś internetowej grupie skanlacyjnej pomaga?
I w jakim wieku powinnam się zgłosić?
Może trochę głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem, jak to wygląda...
Z góry dziękuję i pozdrawiam ^^
Dołączam się do pytania Uśmiech
Bardzo cieszy nas Wasz entuzjazm, ale sprawa wygląda tak, że na chwilę obecną nie poszukujemy tłumaczy. I w najbliższym czasie też raczej nie będziemy poszukiwać. Mamy kilku i żaden nie uskarża się na nadmierne obciążenie pracą. Rzecz w tym, że przetłumaczenie tekstu to tylko jeden z wielu kroków pomiędzy nabyciem licencji a wysłaniem mangi do druku. Po drodze jest jeszcze edycja, skład i kilka innych, bardzo czasochłonnych etapów, nie jest więc tak, że tłumacze przerabiają mangę za mangą i jedynie tempo ich pracy odwleka pojawianie się nowych tytułów.
To może szukacie kogoś do robienia edycji? Oczko
Mamy dwie świetne dziewczyny. Ale dzięki za propozycję. W razie potrzeby damy znać.
A jak to jest u Was ze stażem? Istnieją jakieś szanse na odbycie takowego? Uśmiech
[Obrazek: 698608d42116c4aa2f0423ab5126d99d.jpg]
She would always like to say: "Why change the past, when you can own this day?"
Podpinam się pod pytaniem .... czy jest możliwość odbycia u Was stażu ? Duży uśmiech
."Gdybym była deszczem,który łączy niebo z ziemią,mogłabym złączyć się z jego sercem i uspokoić je..."-Inoue Orihime
Nie organizujemy staży.
Witam! Zapewne to pytanie padło wiele razy, ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje, prawda?

Jestem studentką 3 roku japonistyki i piszę z zapytaniem- czy jest możliwość pracy w waszym wydawnictwie? [Obrazek: smile.gif]
W tej chwili mamy pełną obsadę w dziale tłumaczeń i nie szukamy nowych osób.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości