Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
16.67%
3 16.67%
Pewnie kupię
27.78%
5 27.78%
Może kupię
11.11%
2 11.11%
Raczej nie
33.33%
6 33.33%
Kijem tego nie tknę!
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NORIKAZU Akira] Trigger
#1
[Obrazek: trigger04.jpg]

wydawca: Shonkousha
ilość tomów: 1
rok wydania: 2006

opis (mój prywatny i mocno subiektywny):
Fabuła sprowadza się – jak we współczesnych filmach pornograficznych – do zarysowania okoliczności spotkania dwóch niezwykle przystojnych osobników płci niewątpliwie męskiej. Brak jakiegokolwiek rysu psychologicznego. Brak treści. Za to sceny erotyczne wywołają falę gorąca u wszystkich osób niewyżytych seksualnie. Płomienne pocałunki połączone z dogłębnym badaniem migdałków, pocieranie, podszczypywanie, zasysanie, oblizywanie, ślinienie, cmokanie, wzdychanie, mlaskanie, jęczenie, „ochanie” i „achanie” - plasują ten tytuł w górnych partiach skali namiętności. A treść?
„Sawada, jesteś gejem?” - pyta jeden facet drugiego. I to po jego pełnym żaru wyznaniu. Błyskotliwość godna Sherlocka Holmesa. Ręce opadywują. Jakby tego było nie dość, rzecz dzieje się na cmentarzu (urocze miejsce do miłosnych uniesień). Mieli się pozabijać, lecz miłość zwyciężyła i młode, niedoświadczone yaoistki właśnie w tym momencie sięgają po pierwszą chusteczkę, żeby obetrzeć oczka z łez, a nos z glutów.
Panowie nie są mięczakami, o nie! To twardzi - jak socjalistyczny beton – yakuza, którzy bez mrugnięcia powieką obetną sobie palec, ewentualnie zjedzą porcję angielskiej owsianki. Ale okazuje się, że uczucie nie wybiera, durny Amor strzela na oślep, a na jego strzały nie ma mocnych.

Nawet taki zabijaka jak Sawada nie daje rady. W ciągu swojej krótkiej, ale krwawej kariery w gangu, obił niejednego ryja i połamał niejedną kończynę. Jednak okazuje się, że serce nie sługa. Uczucie do Kagamiego – asystenta szefa yakuzy – rozkwita na ciernistym, gangsterskim poletku i nic nie jest w stanie go zdusić. Nawet polecenie „z góry”, nakazujące usunięcie Kagami-sana, w związku z jego zbyt silną „zażyłością” z przełożonym, nie może zniszczyć miłości, gorejącej w sercu Sawady jako ten wieczny ogień.

więcej tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...8cb3c3c753
#2
Hahaha, opis mało pochlebny Uśmiech Tak jak pisałam przy bliźniaczym labiryncie, lubię Norikazu za rysunki ale fabuła w jej komiksach leży i kwiczy. Niestety, ale nie. Od niej, po dłuższym zastanowieniu, wzięłabym Beast & Feast, Hachimitsu Darling i Heart Strings.

Mogłaby dziewczyna artbooka wydać. Dostałybyśmy pięknych mężczyzn bez zbędneg dodatku, jakim jest fabuła Duży uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
#3
No, jakoś tak nie potrafiłam się przemóc, żeby przerobić to na bardziej pochlebny opis. Co ja poradzę, że tam są tylko fajne obrazki, a fabuły niet?
#4
Ależ ja cię doskonale rozumiem Duży uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
#5
Zaiste XD
#6
Nie kupiłabym. Nawet nie skończyłam czytać. Nic ciekawego.
#7
Kupiłabym, ale tylko gdyby Twój opis znalazł się na okładce. XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości