Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
12.50%
3 12.50%
Pewnie kupię
20.83%
5 20.83%
Może kupię
37.50%
9 37.50%
Raczej nie
16.67%
4 16.67%
Kijem tego nie tknę!
12.50%
3 12.50%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NORIKAZU Akira] Twin's Labyrinth
[Obrazek: twinslabirynthtop.jpg]
autor: Norikazu Akira
ilość tomów: 1
wydawca: Libre Shuppan
rok wydania: 2006

opis:
Okusawa Ayumu stracił pracę i wynajęty kąt w wyniku przykrego zbiegu wypadków. Nie bardzo wie, jak sobie poradzić w wielkim i nieznanym Tokio. Pochodzi z małej miejscowości, gdzie psy ... hm, nieważne czym szczekają, a do stolicy przyjechał za namową dziadka. Co prawda nie wygląda na szczególnie załamanego, ale jakiś piękny nieznajomy siłą odciąga go od barierki na moście (tudzież innym wiadukcie) i kategorycznie zabrania mu popełniać samobójstwo. Jakby tego było mało, funduje mu obiad i zabiera do swojego domu. No, ja na miejscu Ayumu zrobiłabym się podejrzliwa już przy pierwszym daniu. Ale nic to, lecimy dalej. Nieznajomy nazywa się Hayasaka Rin. Jest szefem dobrze prosperującego host-klubu i nieźle mu się wiedzie. Ma brata bliźniaka, Rena, który okazuje się jego całkowitym przeciwieństwem. Co - rzecz jasna - ma ubarwić opowieść. No i ubarwia, bo pani Norikazu Akira zadbała również o humorystyczną stronę akcji.

Oprócz tych bohaterów mamy jeszcze kilku innych przystojniaków, na których aż miło patrzeć. Świetna pozycja dla tych, co lubią chłopów w garniakach.

pozwoliłam sobie dodać własny opis, reszta tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...8cb3c3c753
Fajną kreskę i obłędnych seme w garniakach (Boże, jak ja kocham mangi o hostach) skutecznie psują jęczące, zniewieściałe i orgazmujące na załowanie ukesie.
NOPE. (ewentualnie jakbym miał spory zapas gotówki)
Moje pierwsze mango Norikazu. Kilka lat temu bardzo mi się podobało, teraz praktycznie usnęłam po pierwszym rozdziale. NUDA (choć chłopaki mrrraśni są). Kreskę Akirci ubóstwiam, ale fabuły to ona nie umie wymyślać. Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ładna kreska, nieźli seme, ale uke dosłownie tragiczni - w ogóle fabuła woła o pomstę do nieba... Słabiutkie, jakbym kupowała trzy mangi na krzyż może dla grafiki skusiłabym się, ale że zaopatruję się w znacznie więcej, zdecydowanie nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości