Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
75.00%
12 75.00%
Pewnie kupię
12.50%
2 12.50%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
6.25%
1 6.25%
Kijem tego nie tknę!
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Hidaka Shoko] Arashi no Ato
[Obrazek: arashinoato.jpg]

Alternatywny tytuł: After a Storm
Autorzy: HIDAKA Shoko
Gatunek: yaoi, okruchy życia, romans, dramat
Liczba tomów: 1
Status: Zakończona
Oryginalny wydawca: Houbunsha

Opis: Sakaki, prezes firmy zajmującej się projektowaniem wystroju wnętrz, a przy tym gej i perfekcjonista, nie wchodzi z nikim w poważne związki w obawie przed nieprzyjemnościami i cierpieniem, jakie z pewnością będzie to ze sobą niosło.
Mimo to, z dużym niezadowoleniem odkrywa, iż powoli zaczyna zakochiwać się w starszym, heteroseksualnym współpracowniku, Okadzie.

Pewnego dnia zszokowany Sakaki budzi się w mieszkaniu Okady nie mając najmniejszego pojęcia jak tam trafił. Mimo początkowej pewności, że nie zrobił niczego nie do przyjęcia, zaczynają budzić się w nim wątpliwości, kiedy zauważa zmiany w zachowaniu Okady wobec niego.

Sequel - Double Line (baaaardzo ładnie proszę o dołączenie do tomiku Arashi w razie wydania D: )
Side story - Hatsukoi no Atosaki
Side story - Signal

Opinia:
Moja ulubiona manga pani Shoko. Jak w większości jej prac, nie występuje tutaj coś takiego jak łatwy i słodziutki związek, a panowie wyglądają i zachowują się jak panowie, co dla mnie jest ogromnym plusem. No i Sakaki - postaci z tak ciężkim, jadowitym i egocentrycznym, a przy tym realistycznym charakterem w yaoi jeszcze nigdy nie spotkałem i zakochałem się w nim od pierwszych stron :D
Dla uzupełnienia polecam przeczytać sequel Double Line.
Absolutne, ogromne tak. Na mangi pani Hidaki wydam ostatnie pieniądze.
biorę wszystko, ale to absolutnie wszystko od tej pani/tych pań.
Ankieta? Uśmiech
Tej autorce nie odmawiam, więc jestem bardzo na tak
Btw. jeśli dobrze się orientuję to Double Line, jest częścią tomiku Hatsukoi no Atosaki.
(nie ma chyba możliwości modyfikowania zawartości tomików - w sensie dołożenia do naszego wydania, rozdziału którego nie ma tam w oryginale?)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Będzie wydane ^^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości