Zamówienie
Nie lubię się o takie sprawy pytać na forum, bo uważam, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale pisałam już dwa razy na maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc nie mam wyboru.

Jakiś czas temu zamówiłam egzemplarz "Opowiadań Kotori II" po zniżkowej cenie przysługującej współautorom. Przelałam pieniądze, wysłałam maila z ową informacją. Nie dostałam żadnej odpowiedzi, ale ok, najważniejsze, by tomik dotarł do mnie szczęśliwie. Jednak jako że nic nie przyszło, napisałam znów z zapytaniem, czy przelew na pewno doszedł i czy wysłano już moje zamówienie. Znów brak odpowiedzi. Zatem tym razem pytam o to samo na forum - czy pieniądze doszły i czy książka została wysłana / w ogóle będzie wysłana? Może to po prostu opóźnienie spowodowane przez pocztę, ale chciałabym wiedzieć, na czym stoję.
Pieniążki doszły. Opowiadania zostaną wysłane 6-go marca. Przepraszam za wcześniejszy brak odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Beata
List wrócił do nas z adnotacją: nie ma takiej ulicy w Knurowie. Wysyłałam maila w tej sprawie, ale nie dostałam odpowiedzi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości