Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
40.48%
17 40.48%
Pewnie kupię
21.43%
9 21.43%
Może kupię
11.90%
5 11.90%
Raczej nie
9.52%
4 9.52%
Kijem tego nie tknę!
16.67%
7 16.67%
Razem 42 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[est em] Equus
(17-04-2014, 07:56 PM)Vobyss napisał(a):
(17-04-2014, 11:38 AM)Ushiwakamaru napisał(a):
(02-03-2014, 04:26 PM)Ika napisał(a): błagam, powiedzcie mi, że w tej mandze nie ma scen seksu...

Jest seks centaurów, i to z udziałem człowieka... człowiek z centaurem też baraszkują... mamy nawet ludzko-centaurzą wersje BDSM. O.O

Ja bym kupiła, gdyby nie trzeci rozdział i niepotrzebnie szczegółowe rysunki wiadomych scen.

Ale żaden centaur nie pie**** człowieka ani na odwrót, a to duża różnica xD
Co do tego BDSM też mi się nie podobało, ale na tle całego tomiku tą jedną kartkę (którą można pominąć jak ktoś bardzo chce) jestem w stanie wybaczyć, tym bardziej, że nie chodziło tam o seks tylko bardziej o traktowanie go jak zabawkę.

Podsumowując: ZOOFILII NIE MA, SEKSU CZŁOWIEKA Z KONIEM TEŻ NIE, AMEN.

Nie dziwię się, że ludzie pytają, czy są jakieś scenki seksu. Mam kumpla, który siedzi cały czas w hentajcach , także od czasu do czasu podrzuca mi jakieś najdziwniejsze tytuły xD. Ostatnio jest podobno moda na tzw. monster girl ( myślę, że nie trzeba tłumaczyć....). Centaury, lamie, pół pająki, pół ośmiornice....

A co do samego tytułu, to cieszę się, że dołączył do propozycji dla Kotori. Poznałam autorkę po rozpoczęciu "Golondriny" i jak dotąd nie zawiodłam się na jej mangach Uśmiech.
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
No proszę jaka ciekawa manga! Kreska też przecudna! <3 Nie znam jej, ale kupiłabym ze względu na sam pomysł! <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości