Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
72.15%
57 72.15%
Pewnie kupię.
11.39%
9 11.39%
Może się skuszę.
10.13%
8 10.13%
Raczej nie.
5.06%
4 5.06%
Kijem tego nie tknę!
1.27%
1 1.27%
Razem 79 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Guilt | Pleasure, TogaQ, NEKO Kichiku] In These Words
[Obrazek: 76375afe0dd4bcd030100436c79332fd.jpg]

Alt: Gen no Tsumi, 言之罪
Gatunek: Dramat, Psychologiczny, Criminal Case, Yaoi
Autorzy: Guilt | Pleasure, NEKO Kichiku, Rys: TogaQ
Ilość tomów: 3 tomy
Oryginalny wydawca: Guilt|Pleasure (original CHN/ENG doujinshi), Libre Shuppan (JP)
Status: trwająca
Opis z Lubimyczytać.pl: Psychiatra, Katsuya Asano, zaczął współpracować z tokijskim departamentem policji w celu rozwiązania serii tajemniczych morderstw. Za pomocą stworzonego przez niego profilu psychologicznego przygotowano plan wywabienia z ukrycia seryjnego mordercy. Po trzech latach i dwunastu ofiarach morderstwa w końcu ujęto sprawcę. Shinohara Keiji wyraził gotowość złożenia szczegółowych zeznań pod warunkiem, że wysłucha ich wyłącznie Katsuya. Nie tylko zadziwiająca prośba mordercy, którego znał do tej pory tylko z relacji innych, ale również niepokojące koszmary, które pojawiły się na początku dochodzenia, zmienią dotychczasowe życie Katsuyi.
Moja opinia: Kojarzy mi się "Hannibal" xD Dużo cierpień głównego bohatera (mi tam niewiele więcej trzeba do szczęścia) i tak piękna kreska, że biorę to w ciemno, choćby miało to stać na półce i robić za artbook. Jeśli jest artbook - czy ktoś wie, czy istnieje artbook? - to też biorę!
Wiem, że marne szanse na romanse - rano rosa, w południe gorąco, a wieczorem komary kąsają - ale widziałam to w wydaniu angielskim, niemieckim, japońskim, chińskim i koreańskim. Nie możemy być gorsi Oczko

[Obrazek: 4d07e8ac55bbf_187488n.jpg]
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Chcę!!!!!!!!!! mam po angielsku ale chcę również po polsku! Kobiety rysują orgazmicznie !!
Czekałam, aż ktoś zaproponuje ten tytuł. Wielkie tak! Kreska jest genialna, mogła bym się wpatrywać godzinami w arty. Wydajcie, bo nigdzie nie ma skanów tej mangi, a ja tak bardzo chcę ją przeczytać ;( Jeśli kiedyś uda się wam pozyskać ten tytuł, to zróbcie tak jak w niemieckim wydaniu, z twardą oprawą. Proooszę.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
To by było coś, gdyby pojawiła się ta manga u nas. *.* Kreska jest cudna, fabuła intrygująca (chociaż ktoś mógłby powiedzieć, że wszystko właściwie sprowadza się do seksu, ale to ma swoje wytłumaczenie). Ilustracje są przepiękne.
Również, mimo posiadania jej na półce, chętnie bym sięgnęła po polskie wydanie. :)
Matko jaka piękna kreska! Cudowna! Biorę od razu! Do tego opis bardzo ciekawy. Również skojarzyło mi się z "Hannibalem".
Od wieków poluję na wersję angielską i ciągle płaczę nad cenami pojedynczych rozdziałów edycji limitowanej na stronie oficjalnej (12$ za 31 stron to dość sporo...) gdyż tylko to zostało.
Ten tytuł to moje marzenie, kocham każdy skrawek strony jaki uda mi się znaleźć w interetach i chyba bym się popłakał jakby Kotori to wydało D:
Nie mam się do czego przyczepić po prostu, a czepialski jestem strasznie, więc takie cudeńko w moich łapkach... *sigh*

(ps jakby ktoś miał dostęp do tomikowej wersji angielskiej to proszę o kontakt D: )
Moze malo rozsadne pytanie ale czy mozna ta mange kupic w Polsce albo polskim sklepie[/b] internetowym ?
(31-03-2014, 01:45 AM)Vobyss napisał(a): (ps jakby ktoś miał dostęp do tomikowej wersji angielskiej to proszę o kontakt D: )
swego czasu na akadot tomikowa wersja była do kupienia, nie wiem jak jest z tym teraz.
edit: znalazłam linka klik! gdzie można ją kupić. aczkolwiek, polacy nie mogą płacić tam kartą, tylko paypalem.

(31-03-2014, 01:00 PM)astrovinowa napisał(a): Moze malo rozsadne pytanie ale czy mozna ta mange kupic w Polsce albo polskim sklepie[/b] internetowym ?
no raczej nie, tylko na zagranicznych stronach. chyba że się mylę.
Na empik.com można sobie zamówić, ale mają jedynie wydanie niemieckie.
Podobno na akadot przesyłka kosztuje tyle co lot w kosmos.
Jeszcze jakiś czas temu było dostępne na bookdepository (w sierpniu wydawca rzucił dodruk). Polecam także obserwację sklepu manga.no.jikan (można płacić paypal). Sprzedawane tam są mangi wydawnictwa Digital Manga, Inc; wydaje mi się, że w ciągu ostatniego miesiąca widziałam tam In These Words, może jeszcze się pojawi.
Na szczęście złapałam swój egzemplarz zaraz po premierze, teraz z niecierpliwością czekam aż ktoś wyda tom 2 (niemiecka premiera 14 kwietnia).
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Mam wersję angielską i jestem prze szczęśliwa bo zdobycie jej nie było łatwe.
Kreska jest wspaniała a historia strasznie wciągająca,Shinoharę uwielbiam.Chętnie zaopatrzyłabym się w polską wersję jeśli była by taka możliwość ;-)
Niestety obawiam się, że zanim wyjdzie drugi tom po angielsku, piekło zamarznie, a świnie zaczną latać... Zresztą amerykański wydawca określił mangę jako "single volume", więc pewnie w ogóle się nie wezmą za drugi tom... A wielka szkoda, bo zarówno kreska, jak i sama fabuła - genialne. Po niemiecku nawet, jeśli kupię, to tylko obejrzę, nie przeczytam - mój mózg jeszcze nie wydobrzał po próbie przeczytania Sekaiichi Hatsukoi w tym języku. Oczko Absolutnie jestem na tak, jeśli chodzi o polskie wydanie.
To prawdziwa manga czy raczej OEL?
Na bace pisze, że to doujin. Chyba na początku był OELem ale później został wydany przez japońskie wydawnictwo. Więc w sumie teraz nie wiem, czym jest Uśmiech
BIERĘ!!!
Głównie dlatego, iż diabelnie podobają mi się grafiki i opis, a NIGDZIE nie mogłam znaleźć angielskich skanlacji (jeśli ktoś ma link do tego, to nie pogardzę). Tom pierwszy kupię na 100% choćby z ciekawości, a wszystkie kolejne kupię po to, aby nie mieć nieuzupełnionej kolekcji <3
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości