Regulamin fanklubów
(08-05-2012, 12:22 PM)Beata napisał(a):
(08-05-2012, 09:31 AM)masza napisał(a): Widziałam, że jest już fanklub Kodaki. Na jakiej zasadzie to działa? Trzeba się gdzieś przyłączyć, coś napisać, jakiś test zaliczyć xD

A no trzeba mieć pomysł, chcę zostania opiekunem danego fanklubu i napisać w tym poście: dawać mi tu fanklub kogoś czy czegoś tam. I wsio. Ważne, żeby fanklub żył i niusy, które go dotyczą były systematycznie zamieszczane.
Tu mi chodziło jak zostać memberem takiego fanklubu Uśmiech Mam kilka typów na fanklub, ale niestety nie jestem typem "przewodnika" co tam ludzi za sobą pociągnie. Ale kto wie, jeszcze pomyśle.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
A ktoś ogląda Sherlocka (wersja BBC)? Chyba wszyscy to oglądają, bo to grzech przegapić, ale byliby chętni na fanklub?
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
(08-05-2012, 09:38 PM)Caliorne napisał(a): A ktoś ogląda Sherlocka (wersja BBC)? Chyba wszyscy to oglądają, bo to grzech przegapić, ale byliby chętni na fanklub?

Ja, ja, wybierz mnie Duży uśmiech
Na Sherlocka zawsze jestem chętnie (w każdej wersji tak naprawdę XP)

To jeszcze zapytam: czy byliby chętni na jakiś fanklub superheroes/supervillains, ewentualnie Queer as Folk <3
Sherlock - nice... ja generalnie do większości seriali jestem na tak
superheroes/supervillains - masz na myśli wszystkich? seriale/komiksy/książki/filmy? wow... sporo tego by wyszło
(08-05-2012, 09:52 PM)Gabriel napisał(a): superheroes/supervillains - masz na myśli wszystkich? seriale/komiksy/książki/filmy? wow... sporo tego by wyszło

Wiem, że sporo, ale każdy ma jakiegoś bardziej ulubionego, dlatego czemu mielibyśmy się ograniczać do Marvela, DC czy innej stajni Język
Fakt, że można by się ograniczyć tylko do tych gejowskich, ale nie chciałabym odrzucać slashu Język
Ja bym jeszcze Game of Thrones dołożyła (serial, książek nie znam, zabieram się do nich od ponad roku) i może True Blood (ale to od ostatniego sezonu się wyjątkowo craptastyczne zrobiło i mam wrażenie, że lepiej nie będzie). Superheroes to nie moja bajka trochę, zawsze wolałam supervillains. Język

Beato, to jak z tym Sherlockiem? Pisać do ciebie maila czy stworzysz bez udokumentowania? Bo ja mogę tam poszaleć, toż to gejoza i gorzkie łzy w najlepszej postaci. Język
Caliorne a nie lepiej założyć fanklub seriali i tam każdy wątek do innego serialu? Bo z czsem pewnie coś jeszcze się pojawi... ja osobiście bardzo lubię grę o tron czy supernatural.
(08-05-2012, 09:58 PM)Caliorne napisał(a): Ja bym jeszcze Game of Thrones dołożyła (serial, książek nie znam, zabieram się do nich od ponad roku) i może True Blood (ale to od ostatniego sezonu się wyjątkowo craptastyczne zrobiło i mam wrażenie, że lepiej nie będzie). Superheroes to nie moja bajka trochę, zawsze wolałam supervillains. Język

Przeczytaj PLiO koniecznie <3 Warto, nawet jeśli czasem potem czuje się dziwnie oglądając serial XP
TB, uh, droga przez mękę trochę to była, ale i tak lepiej niż trzeci sezon XD Przynajmniej oddali mi złego Eryka X'D

I dlatego proponuję superheroes/supervillains, żeby nikt nie czuł się pominięty X'D
Mnie też sie wydaje, ze seriale do kupy byłyby lepsza opcją ale to już decyzja Wasza i Beaty Uśmiech
Bynajmniej ja nie mam o tym bladego pojecia bo nie wiem jak wygląda telewizor, o serialach nie wspominając (choć TB znam, ale bardziej ksiażkę - serial skończyłam na drugim sezonie...)
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
OMAJGAD, wykombinowałam wreszcie jak tu się cytuje! Sprytne. I złe. Zarzućcie soli. Język
(08-05-2012, 10:02 PM)Gabriel napisał(a): Caliorne a nie lepiej założyć fanklub seriali i tam każdy wątek do innego serialu? Bo z czsem pewnie coś jeszcze się pojawi... ja osobiście bardzo lubię grę o tron czy supernatural.
Dobry pomysł, tylko wtedy chyba więcej niż jedna osoba musiałaby zarządzać wątkiem?

(08-05-2012, 10:03 PM)Mags napisał(a): Przeczytaj PLiO koniecznie <3 Warto, nawet jeśli czasem potem czuje się dziwnie oglądając serial XP
TB, uh, droga przez mękę trochę to była, ale i tak lepiej niż trzeci sezon XD Przynajmniej oddali mi złego Eryka X'D

I dlatego proponuję superheroes/supervillains, żeby nikt nie czuł się pominięty X'D
Będę musiała... Chociaż słyszę jak każdy z moich znajomych przy którejś z kolej części (zazwyczaj przy 4) się poddaje i wtedy mi zapał mija.
3 jeszcze nie był taki tragiczny, oglądałam dla Russela... Ale 4 i Eric z amnezją to już było dla mnie za dużo telenoweli.

PS: Spam chyba robimy. Język
Na fanklub Pieśni Lodu i Ognia to też się piszę, zarówno książek jak i serialu. Ale też uważam, że ogólny o serialach lepszy i tam podtematy do róznych produkcji.
Shao bratnia duszo, tez nie mam w domu TVDuży uśmiech
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
To może od razu wrzucić jeden o książkach i jeden o serialach?

Też nie mam TV. Wystarczy mi szybkie łącze. Duży uśmiech A poza tym to podobno ostatnio trendi, to chyba my też jesteśmy... XD
(08-05-2012, 10:10 PM)Caliorne napisał(a):
(08-05-2012, 10:03 PM)Mags napisał(a): Przeczytaj PLiO koniecznie <3 Warto, nawet jeśli czasem potem czuje się dziwnie oglądając serial XP

Będę musiała... Chociaż słyszę jak każdy z moich znajomych przy którejś z kolej części (zazwyczaj przy 4) się poddaje i wtedy mi zapał mija.
3 jeszcze nie był taki tragiczny, oglądałam dla Russela... Ale 4 i Eric z amnezją to już było dla mnie za dużo telenoweli.

PS: Spam chyba robimy. Język

Uch, spam XPP
Długie czekanie na kolejne tomy faktycznie może zniechęcić i są czasem dłużyzny, ale i tak warto przeczytać Duży uśmiech choćby pierwszy tom na próbę <zachęca> Duży uśmiech

W sumie może być ogólny dział dla seriali Duży uśmiech wtedy mogłabym coś napisać o QaF <3 (i paru innych XD)

Ja w sumie telewizor mam, ale tylko się kurzy XP Żałuję tylko, że nie mam normalnego neta w Posen, tylko smętnego iplusa >>;
Ja jestem za fanclubem książkowym oczywiście xD
(10-05-2012, 03:30 PM)Allantiee napisał(a): Ja jestem za fanclubem książkowym oczywiście xD

Przyłączam się Duży uśmiech
I w sumie może do serialowego dołączyć też filmowy? albo ogólnie zrobić coś popkulturowego, żeby wszystko było razem Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości