Regulamin fanklubów
My się tu z Shao przymierzamy do Kodaki Kazumy.
W razie czego mam na start trochę materiałów:

http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...00a559ad2b
http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...de1d2623fa
http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...5ee60ad2b1
http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...9e1f2acf7f

Myślę, że nic się nie stanie jak zlinkuję. W końcu sama to pisałam to chyba mogę.
Ooooo...Jak dobrze dowiadywać się czegoś o mangakach. Na pewno ją polubię bo zrobiła DJ do FMA tylko że teraz wszędzie u niej widzę Roya i Hughesa Szczęśliwy

a wracając do tematu to chętnie bym się zapisała do fanklubu BDSM Diabeł
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
Tak sobie na to zestawienie bibliograficzne patrzę... trzeba by było uaktualnić, bo - z tego co pamiętam - pisałam to jakieś 4 lata temu (jak nie lepiej) i nie ma tam info, co się działo u Kodaki po 2008 roku.
Ok Hachi napisze Ci maila w takim razie - zaklepuje fanklub BDSM tylko jeszcze postąpie zgodnie z regulaminem ^^
A jak Lau mi pomoże to we dwie możemy założyć Kodakę Kazume :3
Jakby co - zaklepuje Duży uśmiech

edit:
Teraz mnie tak piknęło...
Czyli żeby zahcowac przejżystość to co ja mam w tą BDSM wstawić bo to ani mangaka, ani manga... to tematyka O.o
Pozatym ja bym tam chciała o BDSM i generalnie fetyszach rozprawiać...
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(07-05-2012, 06:47 PM)Shao-ron napisał(a): Ok Hachi napisze Ci maila w takim razie - zaklepuje fanklub BDSM tylko jeszcze postąpie zgodnie z regulaminem ^^
A jak Lau mi pomoże to we dwie możemy założyć Kodakę Kazume :3
Jakby co - zaklepuje Duży uśmiech

edit:
Teraz mnie tak piknęło...
Czyli żeby zahcowac przejżystość to co ja mam w tą BDSM wstawić bo to ani mangaka, ani manga... to tematyka O.o
Pozatym ja bym tam chciała o BDSM i generalnie fetyszach rozprawiać...

Lau pomoże.
A BDSM to... hm... Tylko teraz pytanie czy chcesz BDSM jako zjawisko społeczno-erotyczne, czy tylko jako podgatunek yaoi.
(07-05-2012, 07:44 PM)Lau napisał(a): Lau pomoże.
A BDSM to... hm... Tylko teraz pytanie czy chcesz BDSM jako zjawisko społeczno-erotyczne, czy tylko jako podgatunek yaoi.
Jako smak lodów... Serce
Jako podgatunek mangi, anime, yaoi itp. no Duży uśmiech
Cos dogadam z Beatą spoko ^^
a we dwie zrobimy Kodakę i będzie cudnie :3

podpisuję się pod pomysłem z BDSM i czekam cierpliwie
a wiec BDSM jest, teraz tylko Shao musi konstruktywnie go poprowadzić xD
(Dzięki Beatko!! Duży uśmiech)
ale oczywiscie zapraszam, zapraszam Duży uśmiech

Widziałam, że jest już fanklub Kodaki. Na jakiej zasadzie to działa? Trzeba się gdzieś przyłączyć, coś napisać, jakiś test zaliczyć xD
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Nie no raczej nie, chyba...
Chyba, zę zrobie temat gdzie bedziemy przyłączać... "memberów" Duży uśmiech
Zaraz się tym zajmę w sumie (w sensie pozakładam jakies tematy i postaram sie ogarnąc ) - cierpliwości Masza Duży uśmiech
Bynajmniej pamietam, że jesteś chetna Duży uśmiech

Jakaś deklaracja, uroczysta przysięga, legitymacja członkowska? "Jestem chętna na bycie memberem" xD
Dobry pomysł, żeby zostać memberem trzeba partycypować w zrzucie na mojego pierwszego Dollfa xD
Spoko, teraz wpadłam na pomysł, zę założę temat w którym bedziecie podpisywać cyrografy xD
Generalnie w sumie lista by sie przydała może...
Coś wymyśle, tylko jeszcze chce sie skontaktowac z Lau bo ona tam też ma działać, ne? :3

Boskie. Składki członkowskie w szczytnym celu xD
(08-05-2012, 10:17 AM)masza napisał(a): Boskie. Składki członkowskie w szczytnym celu xD

Z podkreśleniem istotnego tu słowa "członkowskie".
(08-05-2012, 09:31 AM)masza napisał(a): Widziałam, że jest już fanklub Kodaki. Na jakiej zasadzie to działa? Trzeba się gdzieś przyłączyć, coś napisać, jakiś test zaliczyć xD

A no trzeba mieć pomysł, chęć zostania opiekunem danego fanklubu i napisać w tym poście: dawać mi tu fanklub kogoś czy czegoś tam. I wsio. Ważne, żeby fanklub żył i niusy, które go dotyczą były systematycznie zamieszczane.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości