Długi czas oczekiwania...
Ostrzeżenie 
Witam Uśmiech Chciałabym się upewnić co do jednej kwestii. Ogólnie bardzo mnie cieszy, że wydajecie coraz więcej świetnych mang o coraz bardziej zróżnicowanej tematyce, tylko mam wrażenie, że nowe tytuły są wydawane kosztem starych Oczko Mam tu między innymi na myśli Tyrana. Oczywiście nie chcę być wścibska tylko nie przypominam sobie żeby wyszedł kiedykolwiek na czas (wstępnie ustalony) podczas gdy np. Kwiaty Grzechu nie mialy chyba tego problemu. Nie wątpię, że przy takim komiksie jest trochę pracy, mimo wszystko przesunięcie daty premiery o dwa miesiące to dla mnie lekka przesada (tym bardziej, że to właśnie Tyran zdobył 2 miejsce w topie mangi na 2013) No więc moje pytanie czy ta manga (jak i może późniejsze) jest raczej skazana na wydanie 8 tomu w 2015 roku? Uśmiech Oczywiście jeśli nie macie wplywu na to (jakaś siła wyższa, jeśli rozumiecie o co chodzi) to z góry przepraszam.
Na opóźnienia ma wpływ bardzo wiele czynników. Od trudności edycji czy redakcji danego tytułu, po akceptację okładki. Czasami wystarczy spóźnić się z oddaniem materiałów do drukarni o dwa dni i wypada się z kolejki o dwa tygodnie. Czasami akceptacja okładki trwa miesiącami.
Uczymy się i wyciągamy wnioski. Tyran jest naszym topowym tytułem, więc staramy się aby wszystkie czynniki były zgrane w czasie. Nie zawsze się jednak udaje. Do ekipy Tyrana dołączyły dwie osoby i liczę, że to pozwoli - od tomu piątego - trzymać się grafiku wydań.
Za opóźnienia serdecznie przepraszamy.
Rozumiem, czyli raczej mikroskopijne szanse by Tyran wyszedł 31 stycznia?

A nie, przepraszam, już jest przesunięta na 10 lutego Oczko Mój błąd Oczko
To trochę się uspokoiłem Duży uśmiech Grunt że będzie Duży uśmiech
Witam!
Zapytam z ciekawości..
Czy "coś" tam słychaju w sprawie 10 tomu Tyrana????
Też bym chciała wiedzeć co z 10 tomem Tyrana.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości