Co robić gdy kupiono mangę z pustymi kartkami?
Na początku stycznia kupiłam pierwszy tom 'Kwiaty Grzechu' w empiku. Czytając go sobie potulnie w domu zauważyłam, że cztery strony są puste(akurat w takim momencie! =.=), a dziś dowiedziałam się, że takie tomy/książki etc. można wymienić. Więc moja prośba o pomoc: Gdzie, co i jak to zgłosić? Bólu dupy nie ma, no ale jednak za coś płacę..
Idź z paragonem i tym tomikiem do empiku, w którym kupiłaś i (chyba) wymienią Ci na miejscu.
(19-01-2014, 02:33 PM)Anel napisał(a): Idź z paragonem i tym tomikiem do empiku, w którym kupiłaś i (chyba) wymienią Ci na miejscu.

a jak jest się mózgiem i nie wzięło się paragonu? :c
Możesz mieć problem x'd Bo to jednak reklamacja, a one są w końcu na podstawie paragonu/karty gwarancyjnej. Ale ja bym poszła tak czy inaczej, może jeśli to nie jest jakiś super wielki empik to sprzedawca Cię skojarzy/po prostu zaufa i wymieni? No i na na przyszłość warto sobie zakodować, że paragony warto brać, a dopiero po przejrzeniu/przeczytaniu książki/mangi wywalać Duży uśmiech
(19-01-2014, 10:22 PM)Anel napisał(a): Możesz mieć problem x'd Bo to jednak reklamacja, a one są w końcu na podstawie paragonu/karty gwarancyjnej. Ale ja bym poszła tak czy inaczej, może jeśli to nie jest jakiś super wielki empik to sprzedawca Cię skojarzy/po prostu zaufa i wymieni? No i na na przyszłość warto sobie zakodować, że paragony warto brać, a dopiero po przejrzeniu/przeczytaniu książki/mangi wywalać Duży uśmiech

Guuuu ;-; W większych miastach jest kilka empików i zazwyczaj kupuję tam gdzie mam bliżej, a sami sprzedawcy zmieniają się jak skarpetki :c dodałam to pytanie na forum wydawnictwa z nadzieją, że jakoś tutaj powiedzą, że mogę to gdzieś tam u nich wymienić. Tak bardzo smutno. No trudno, trzeba uczyć się na błędach Niezdecydowany
Dziękuje za odpowiedź! Uśmiech
SakirinaChan, napisz do Beaty maila, dogadacie się Uśmiech
Oczywiście, że można wymienić bezpośrednio u nas. Odeślij mangę na adres wydawnictwa: Wydawnictwo Kotori, Beata Bamber, Sowia 7, 62-070 Gołuski. Wymienimy tomik na nowy.
(20-01-2014, 07:18 PM)Beata napisał(a): Oczywiście, że można wymienić bezpośrednio u nas. Odeślij mangę na adres wydawnictwa: Wydawnictwo Kotori, Beata Bamber, Sowia 7, 62-070 Gołuski. Wymienimy tomik na nowy.

Serio?! Dziękuje! ^w^
Reklamacja też tak miałem. I bez problemu Uśmiech
A tak właściwie to bez paragonu też powinni ci właściwie przyjąć. Tylko trzeba wy się zapewne trochę powykłócać.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
(15-02-2014, 01:50 AM)mantissa napisał(a): A tak właściwie to bez paragonu też powinni ci właściwie przyjąć. Tylko trzeba wy się zapewne trochę powykłócać.
Nie polecam tego sposobu, chyba że chcesz ostro wkurzyć pracownika sklepu.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.
(03-04-2014, 03:02 PM)SakirinaChan napisał(a): Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.

Hmmm, dziwna sprawa. Reklamacje i zwroty wysyłamy natychmiast. Proszę podać nr zamówienia. Będą tam wszystkie dane i dzisiaj wyślę komiks. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.
(04-04-2014, 10:24 AM)Beata napisał(a):
(03-04-2014, 03:02 PM)SakirinaChan napisał(a): Pani Beato! Na dniach miną dwa miesiące od kiedy wyslalam do Pani mange. Pisałam do Pani prywatną wiadomość jak i na mejla. Brak odpowiedzi na pytanie,co w ogóle dzieje się z manga zmusza mnie do pisania otwarcie w poscie. Po raz kolejny proszę o kontakt.

Hmmm, dziwna sprawa. Reklamacje i zwroty wysyłamy natychmiast. Proszę podać nr zamówienia. Będą tam wszystkie dane i dzisiaj wyślę komiks. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

No to mamy problem, bo manga nie byla zamawiana, tylko kupiona w empiku. Tak jak pisała Pani wyzej odesłałam mange do Pani. W paczce znajdowal się ów tom Kwiaty Grzechu I + list krótko opisujący sytuację i mój adres.
(05-04-2014, 11:34 PM)SakirinaChan napisał(a): No to mamy problem, bo manga nie byla zamawiana, tylko kupiona w empiku. Tak jak pisała Pani wyzej odesłałam mange do Pani. W paczce znajdowal się ów tom Kwiaty Grzechu I + list krótko opisujący sytuację i mój adres.

Jestem przekonana, że na 100% wysłałam, ale poszło listem zwykłym. Proszę mi napisać prywatną wiadomość z adresem do wysyłki. Tym razem wyślę poleconym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości