Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
38.64%
17 38.64%
Pewnie kupię.
27.27%
12 27.27%
Może się skuszę.
15.91%
7 15.91%
Raczej nie.
11.36%
5 11.36%
Kijem tego nie tknę!
6.82%
3 6.82%
Razem 44 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKATSUKI NOBORU] Renai Shinan
Pytanie 
[Obrazek: 671.jpg]

Autor: Takatsuki Noboru
Tytuł: Renai Shinan
Inny tytuł: Love is Difficult!, Love is Hard!, Love is Impossible
Wydawca: Frontier Works
Ilość tomów: 1
Status: zakończony
Gatunek:komedia, okruchy życia, romans, yaoi
Opis: Rozdz. 1-3 Renai Shinan
Kiedy niechlujny szef Hatano, Honjou prosi go o pomoc w zdobyciu dziewczyny, Hatano niechętnie się zgadza. Ale właśnie wtedy, niespodziewanie Honjou zmienia się w seksownego mężczyznę. Czy Hatano oprze się jego urokowi?

Rozdział 4 Renai Shinan - Ekstra
Igraszki Hatano i Honjou w miejscu pracy.

Rozdział 5 Trial Love
Sprzedawca o imieniu Kiriya zerwał niedawno ze swoim chłopakiem i przez to staje się apatyczny. Ale pracuje razem z facetem przypominającym szczeniaka, który nie chce zostawić go w spokoju. Po pocałunku w zatłoczonym pociągu, zaczynają spędzać razem coraz więcej czasu, ale jak daleko ich to zaprowadzi?

Rozdział 6 Renjo Sketch
Yoshino jest utalentowanym malarzem, który długo studiował aby teraz stwarzać coraz piękniejsze obrazy... Niestety, jak może dłużej się uczyć, gdy jest zadłużony u swojej rodziny? Ale co jest? Zamożny człowiek oferuje mu dużo pieniędzy za bycie modelem? Co jest z tym kolesiem, kim on właściwie jest...?

Manga jest jedną z moich ulubionych. Jest bardzo zabawna, urocza i ma śliczną kreskęUśmiech spodoba się każdej yaoistceUśmiech historie są bardzo ciekawe
Czytałam już jakiś czas temu i ostatnio szukałam tej mangi, jednak nie mogłam na nią trafić.^^ Dziękuję więc za przypomnienie tytułu! Taka słodka, przyjemna, lekka, co dobrego na wolną chwilę... i, jak widać, chętnie do niej wracam. xP A tak, gdybym znowu o niej zapomniała, miałabym na półeczce i mogłabym czytać kiedy tylko mi się zechce... ; ) Tak więc "kupiłabym w ciemno".^^
Ubóstwiam. Nie wiem czemu, ale kocham tę mangę a w szczególności parę z pierwszych rozdziałów <3
Oj nie, przeczytałam to ostatnio. Głupie jak but i nudne. Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(05-03-2014, 11:25 PM)Maru napisał(a): Oj nie, przeczytałam to ostatnio. Głupie jak but i nudne. Nie kupiłabym.

Coś my gusta mamy podobne xD
Widać, że miała to być w zamiarze komedia, ale coś nie wyszła i ani to śmieszy ani fabuły nie ma, szkoda kasy po prostu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości