Pytanie - bonusy do przedpłat/nowości na 2014
Nwm czy dobrze zrobiłam zakładając temat, ale nie wiedziałam gdzie mogę o to zapytać Huh
Mam dwa pytania:
1. Ile planujecie nowości na 2014 rok? Uśmiech
2. Czy może planujecie wprowadzić jakieś bonusy do przedpłat? Np. przypinki, zakładki, albo chociaż darmowa dostawa Szczęśliwy
W przedpłatach prenumeratach jest darmowa dostawa Oczko, jeśli dolicza ci wysyłkę do prenumerat to oznacza, że masz jakiś błąd - ja miałam ten problem i zauważyłam już po zapłacie, ale wydawnictwo bez problemu zwróciło mi pieniążki Uśmiech
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
(22-12-2013, 07:49 PM)Otai napisał(a): W przedpłatach jest darmowa dostawa Oczko, jeśli dolicza ci wysyłkę do prenumerat to oznacza, że masz jakiś błąd - ja miałam ten problem i zauważyłam już po zapłacie, ale wydawnictwo bez problemu zwróciło mi pieniążki Uśmiech

Do przedpłat i prenumerat nie powinno doliczać kosztów przesyłki? Mi zawsze dolicza.
Mi też doliczyło koszty przesyłki przy obu przedpłatach na nowe tytuły..
Mi też zawsze dolicza ._." No, chyba, że mam zamówienie powyżej iluś tam.
Przepraszam - nie w przedpłatach, tylko w prenumeratach, przejęzyczenie moje ^^''. Np. przy prenumeracie "Seven Days" jest wyraźna uwaga "W cenę wliczony jest już koszt wysyłki obu tomów listem zwykłym." Oczko, przy prenumeracie "Kwiatów Grzechu" nic mi też do przesyłki nie doliczyło.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
W prenumerate wliczona jest już przesyłka, w przedpłate nie. Koszt przesyłki dodaje tylko do przedpłaty. Czyli wszystko OK Uśmiech
Może jestem trochę ciemna, za co przepraszam :c
ale to znaczy, że jeśli kupię teraz Doushitemo (1 tom) to muszę płacić za przesyłkę? Darmowe dotyczy tylko dłuższych serii (w prenumeracie)..?
Hmm.. tak czy inaczej jakieś bonusy byłyby dobrym pomysłem Duży uśmiech
Tak, na 1 tom są przedpłaty i trzeba płacić, ale jak już jest PRENUMERATA na 2 lub wiecej tomów to jest darmowa.
no mi przy Seven Days doliczyło 6zł za przesyłkę...
Jakby nie patrzeć mangi kupowane w przedpłacie mają niższą cenę niż okładkowa, więc jakby nie patrzeć same w sobie zawierają bonusik. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Hm, fakt, coś się zmieniło - strona czytelni wygląda teraz inaczej i mi też nie działa...
Czy mogę wymienić tomik Kwiaty Grzechu 2 na inny egzemplarz? Ten, który mi przyszedł ma zagnieciony róg okładki. Z przodu na górze. Trochę mnie to irytuje, bo to najładniejsza okładka z tej serii. Tyran 4 dotarł na szczęście w stanie idealnym Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości