Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
61.76%
21 61.76%
Pewnie kupię.
20.59%
7 20.59%
Może się skuszę.
14.71%
5 14.71%
Raczej nie.
2.94%
1 2.94%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Rihito Takarai] Hana no Miyako de
[Obrazek: 85993l.jpg]
Gatunek: yaoi, okruchy życia, dramat
Liczba tomów:
Oryginalny wydawca: Taiyou Tosho
Opis:
"Na tomik Hana no Miyako de składają się dwie części, stanowiące z pozoru odrębne historie, które w istocie są ze sobą ściśle powiązane. W części pierwszej, noszącej tytuł całego tomiku, poznajemy rozgrywającą się w niedalekiej przeszłości historię Motoharu Tsujimury i Akiry Hazumiego, przyjaciół z dzieciństwa, którym przychodzi zmierzyć się nie tylko ze swoimi niełatwymi emocjami, ale również z bezlitosną rzeczywistością, której wymogom muszą ulec. W drugiej części, Hana no Migoro ni, ponownie spotykamy się z Youichim Arikawą i Shoutą Misakim, bohaterami jednej z poprzednich mang Takarai – Hana Nomi zo Shiru. Na czym więc polega związek obu historii? W trakcie lektury dowiadujemy się, że Akira to dziadek Misakiego, zaś Motoharu to profesor botaniki, który w przyszłości zostanie mentorem wnuka swego ukochanego. Hana no Miyako de jest zatem zarówno prequelem, jak i sequelem do Hana Nomi zo Shiru. O ile więc pierwszą część śmiało mogą czytać wszyscy, o tyle drugą polecałabym głównie osobom zaznajomionym z poprzednią mangą tej autorki."
Fragment zacytowany z recenzji: http://manga.tanuki.pl/strony/manga/4694...de/rec/648

Moja opinia: Jeju,jeju,jeju. Dramat, melancholia, ładna kreska, czyli to, co lubię najbardziej.
Pamiętam że mi się podobało więc jestem na Tak Uśmiech
Od Rihito Takarai biere wszystko *prenumerata Seven Days już dawno zamówiona XD*
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Zdołowało mnie potwornie ale nie byłabym sobą gdybym miała przez to zrezygnować z tego tytułu. Uśmiech Choćby dla Misakiego i Arikawy. <3
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
przeczytałabym Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Tak! Kupiłabym wszystko Rihito Takarai :3 Piękna kreska i urocze historie Zawstydzony
Jestem na tak : )
+ ładna kreska :3
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości