Opowiadania Kotori III edycja
@Iosellin, niestety jedyna rzecz, którą teraz piszę, to tabelka z zestawieniem wyników badań laboratoryjnych, ahaha, fascynujące, ale nijak tam wątku pedalskiego nie da się wcisnać xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ios, takie coś powinno mnie usatysfakcjonować, przynajmniej jeśli chodzi o gatunek xD A o ile będzie tak dobre jak "Podróż do Raju", to raczej nie mam też się co o resztę martwić.

Rizu, chętnie zobaczę Twoje fantasy, więc pisz, pisz Uśmiech No i opcio cyberpunkowe J.Q.R. też brzmi ciekawie, czuję się rozpieszczana, byle tylko się na deklaracjach nie skończyło, bo ja już sama wiem najlepiej, że od pomysłu do skończenia tekstu jest daleka droga xD
Lena, pocieszę cię, że ja nie jestem w stanie normalnej obyczajówki napisać XP Zawsze musi być jakaś nienormalność Oczko
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
A mi się udało napisać obyczajówkę, chociaż nie lubię obyczajówek. Wiem, że to dziwna motywacja do pisania, noale.
(09-11-2013, 04:22 PM)Lena napisał(a): Nef, mimo to nie tracę nadziei Oczko I wybacz, muszę spytać - to będzie postapo czy coś w zupełnie innych klimatach?
Niestety nie postapo, tylko obyczajówka o fantastach. Uśmiech

Cytat: Taki tomik, jak wymarzony przez Lenę, gdzie wszyscy bohaterowie powyżej 30 i same dramaty/kryminały/fantasy byłby na dłuższą metę chyba ciężki do czytania.
Nie byłby. Znaczy... wiek bohaterów bym zróżnicowała (bo lubię czytać i o nastolatkach, i o dorosłych facetach), ale książka pełna gejowskich opowiadań mających fabułę z prawdziwego zdarzenia to marzenie.
Ja nie jestem w stanie napisać komedii. Czy obyczajówkę bym potrafiła, hmm... Pewnie w którym momencie też by się pojawiła jakaś nienormalność albo by przeszło w dramat xD Tylko Rizu, jakie to ma być pocieszenie dla mnie, skoro nic nie napisałaś do trzeciego tomu? :<

A co do wieku, to chyba rzeczywiście zostałam troszkę źle zrozumiana. Nie chodzi o to, że bohaterowie muszą być po trzydziestce, tylko jak już obyczajówka, to takie coś byłoby dla mnie ciekawsze, bo zdarza się rzadziej. Ale w innych gatunkach to już obojętnie, w końcu mojemu głównemu bohaterowi też daleko jeszcze było do trzydziestki.

I Nef, masz rację, to marzenie, chociaż obawiam się, że dosyć nierealne, bo zbyt dużo jest osób, dla których liczy się tylko romans i sceny seksu...
A że tak się zapytam, Leno - czytłaś moją obyczajówkę? :>
Co do gejowskich opowiadań z fabułą - to jak najbardziej się zgadzam. Miałam na myśli raczej, że czytanie 14 dramatów jeden za drugim byłoby męczące, lubię też przeczytać coś lżejszego/zabawnego.
A czytłam. I teraz powinnam być równie paskudną wredotą jak Ty i nie zdradzić, co o niej myślę :>

Ios, tyle że prócz dramatów wymieniłam też parę innych gatunków, więc chyba jednak pewna różnorodność by była Uśmiech
(09-11-2013, 06:43 PM)Lena napisał(a): A czytłam. I teraz powinnam być równie paskudną wredotą jak Ty i nie zdradzić, co o niej myślę :>

Noweś. Ja przecież napiszę, co myślę o Twoim opowiadaniu. Znaczy, jak je przeczytam, bo mi pozostały jeszcze dwa z drugiego tomu - Twoje i jeszcze jedno...
Foch normalnie. Czemu moje czytane jest na samym końcu, aż tak ciężko przez nie przebrnąć? :<
I napiszę, napiszę. Może nawet jeszcze dzisiaj mi się uda.
Nie, w zasadzie czytam w kolejności niemalże losowej, na zasadzie - "jedno opowiadanie na jedno posiedzenie w wannie". Dobrze, że często się kąpię...
Dobrze, że się kąpiesz w wannie a nie pod prysznicem ;P
Proszę państwa, wychodzimy z wanny i wracamy do tematu.
To może ja zapytam... <czai się, czai>
Skąd bierzecie pomysły na opowiadania? Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości