Opowiadania Kotori III edycja
A ja mam konkretne pytanie.
Wysłałam opowiadanie na niewłaściwy adres mailowy ("kontakt" zamiast "współpraca"). Wysyłałam w nocy, ostatniego dnia o 23:59, w pośpiechu mi się pomieszało. Czy jest szansa, by mimo to zostało wzięte pod uwagę? Pisałam już maila do Beaty, niestety nie otrzymałam odpowiedzi.
(09-11-2013, 03:15 PM)Nefariel napisał(a): A ja mam konkretne pytanie.
Wysłałam opowiadanie na niewłaściwy adres mailowy ("kontakt" zamiast "współpraca"). Wysyłałam w nocy, ostatniego dnia o 23:59, w pośpiechu mi się pomieszało. Czy jest szansa, by mimo to zostało wzięte pod uwagę? Pisałam już maila do Beaty, niestety nie otrzymałam odpowiedzi.
Tak jak napisałam w jednym z pierwszych postów tutaj, proszę takie pytania kierować na wspolpraca@kotori.pl.
Dobrze, tam też spróbuję. Ech.
Nefariel, trzymam kciuki, żeby zostało wzięte pod uwagę, bo nie ukrywam, że na Twoje opowiadanie najbardziej czekam...
Dobrze, to ja mam pytanie - w końcu w kolejnym tomie będą ilustracje, czy jednak nie?

PS. Hej, Lena :>
Dzięki. Uśmiech Ale prawdę powiedziawszy, nie nastawiałabym się za bardzo na to, że je przyjmą - było pisane późno i nie miałam czasu żeby je poprawić, nie mówiąc już o pokazaniu komuś ogarniętemu.
(I cześć, tak w ogóle. Już w poprzednim poście chciałam się przywitać, ale uznałam, że głupio by to wyglądało pod poważną wypowiedzią).
Hej wam. Jaka się nagle czuję znana, jak nigdy xD

Nef, mimo to nie tracę nadziei Oczko I wybacz, muszę spytać - to będzie postapo czy coś w zupełnie innych klimatach?

Cytat:Dobrze, to ja mam pytanie - w końcu w kolejnym tomie będą ilustracje, czy jednak nie?
A też bym się chętnie dowiedziała. I jak będą, to na jakiej zasadzie - czy związane z tekstem, czy też jak w drugim tomie.
Szczerze powiedziawszy, ja mam nadzieję, że będzie dogrywka. Mam pomysł na opcio cyberpunkowe.
Mnie tam się wydaje, że dobrze byłoby zapewnić różnorodność. Taki tomik, jak wymarzony przez Lenę, gdzie wszyscy bohaterowie powyżej 30 i same dramaty/kryminały/fantasy byłby na dłuższą metę chyba ciężki do czytania. Mnie w zasadzie gatunek jest obojętny, byle opowiadanie było dobre i miało fabułę. Inną niż "ja go tak kochałem/kocham" :p
Właśnie doznałam olśnienia.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
O? Rizu, podzielisz się szerzej? Duży uśmiech
(09-11-2013, 04:30 PM)iosellin napisał(a): Mnie tam się wydaje, że dobrze byłoby zapewnić różnorodność. Taki tomik, jak wymarzony przez Lenę, gdzie wszyscy bohaterowie powyżej 30 i same dramaty/kryminały/fantasy byłby na dłuższą metę chyba ciężki do czytania. Mnie w zasadzie gatunek jest obojętny, byle opowiadanie było dobre i miało fabułę. Inną niż "ja go tak kochałem/kocham" :p

A mnie się wydaje, że właśnie odwrotnie. Większość antologii jest ukierunkowanych na gatunek i to nie jest przypadek. Tu mamy natomiast zbiór opowiadań, których jedyną cechą wspólną jest to, że bohaterowie to geje, więc w kwestii fabularnej jest rosyjska ruletka - albo przypasuje, albo nie. I tak przy każdym opowiadaniu

Chyba że komuś do czytania wystarczy fakt, że mamy w tekście geja, to będzie zadowolony ze wszystkiego.
Ios, nie chodzi o to, że chciałabym, aby cały tomik taki był. Też jestem jak najbardziej za różnorodnością. Po prostu wiem, że takich opowiadań będzie o wiele mniej i dlatego o tym ciągle piszę, bo może to kiedyś kogoś zmotywuje do napisania czegoś innego niż obyczajówki. Skoro niektórym wolno agitować, żeby były seksy i część autorów rzeczywiście przez to się na ich zamieszczenie decyduje, to może i mi się kiedyś uda.
I w pełni popieram to o fabule, w sumie to najważniejsze.
(09-11-2013, 04:38 PM)iosellin napisał(a): O? Rizu, podzielisz się szerzej? Duży uśmiech
Oj, oj! Bo Lenka chciała więcej fantasy, a ja się już od lat noszę z zamiarem Dzieła-Moje-Życia te-em (czyli prologu do mojego prawie 10-letniego już erpega XD), ale że nie wolno mi tego spieprzyć, muszę się wprawiać i wszystko przemyśleć, ale zanim to nastąpi, mogę poszerzyć to o opko jeszcze sprzed prologu. Dla tych co się orientują - mój osobisty pedał wystąpi tam jedynie w roli robiącego w pieluchy noworodka >D Mam aktualnie eksajta XD

To, co miało iść do tej edycji, albo poczeka, albo nie wiem, albo się zobaczy :3
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
@J.Q.R.: Dokładnie tak - cechą wspólną opowiadań jest to, że zawierają w sobie pierwiastek gejostwa. Zresztą, nawet w innych antologiach raczej się nie zdarza, żeby konkurs brzmiał: "piszemy do antologii s-f - komedie" Język

@Lena: Mnie się napisało skrzyżowanie horroru-dramatu-lekkiego-sf-obyczajówki-romansu(?) nie wiem czy w tej kolejności :p. O ile się dostanę, to częściowo spełniam Twój postulat Oczko

@Rizu, to pisz, póki masz przypływ natchnieniaOczko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości