Pytanie - Kwiaty grzechu
W związku z wydaniem "Flowers of Evil" i udostępnieniem możliwości zamówienia tylko trzech pierwszych tomów, chciałabym się spytać o to, czy istnieje prawdopodobieństwo tego, że w przypadku niesatysfakcjonujących wyników, przerwiecie wydawanie tego tytułu ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Uśmiech
"Imagination is more important
than knowledge. For knowledge
is limited to all we now know
and understand, while imagination
embraces the entire world,
and all there ever will be to
know and understand"
A. Einstein
(22-08-2013, 11:04 PM)zandam napisał(a): W związku z wydaniem "Flowers of Evil" i udostępnieniem możliwości zamówienia tylko trzech pierwszych tomów, chciałabym się spytać o to, czy istnieje prawdopodobieństwo tego, że w przypadku niesatysfakcjonujących wyników, przerwiecie wydawanie tego tytułu ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Uśmiech

Nie, oczywiście, że nie zamierzamy przerwać wydawania tej serii.W prenumeracie będą tylko 3 tomy z prostej przyczyny. Zakupiliśmy prawa do pierwszych trzech tomików. Resztę dokupimy za kilka miesięcy, tak aby zachować dwumiesięczny cykl wydawniczy.
Czy 4. tom "Kwiatów Grzechu" wyjdzie zgodnie z planem w lipcu, czy przewidujecie jakieś opóźnienia?
"Imagination is more important
than knowledge. For knowledge
is limited to all we now know
and understand, while imagination
embraces the entire world,
and all there ever will be to
know and understand"
A. Einstein
Informacja z Facebooka:
"W związku z zapytaniami o czwarty tom "Kwiatów grzechu" informujemy, że ze względu na okres wakacyjny i bardzo słabą sprzedaż tego tytułu premiera została przesunięta na wrzesień. Serdecznie przepraszamy tych, którzy ze zniecierpliwieniem na niego czekają. Obiecujemy, że po wakacjach tytuł wróci do dwumiesięcznego cyklu wydawania."
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
A ja czekam na piąty tom "kwiatków". Pochłaniam je jak gąbka wodę i osobiście dziwię się, że tytuł źle się sprzedaje. Pewnie ludzie naczytali się rzeczy pt. "brat z siostrą... blee!" I kijem nie chcą ruszyć, bo moim zdaniem manga jest dobra i zaczęła się na dodatek rozkręcać.
Dacie radę wydać piąty tom jeszcze w grudniu zgodnie z zapowiedziami?
Mój mangowy blog: Manga Tower
Jeśli akceptacja okładki przyjdzie na czas, to zdążymy.
(15-12-2014, 06:54 PM)Lau napisał(a): Jeśli akceptacja okładki przyjdzie na czas, to zdążymy.

To trzymam kciuki za osiołka z Korei. Oczko
Mój mangowy blog: Manga Tower
wciąż zastanawiam się, czy zacząć kupować tę serię :/ parę razy czytałam jakieś przypadkowe tomy, ale jakoś mnie seria nie urzekła. Podobno w późniejszych tomach akcja się rozkręca (do kazirodztwa nic nie mam, ale chciałabym poczytać komiks mający interesującą fabułę).
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości