Rozmowy z autorem
Tu możecie do woli męczyć Anikę.
Pytanie 
Droga autorko! Choć szczerze i do głębi nie cierpię Harryego Pottera i uwierz mi nigdy nie polubię, to kupiłam twoją książkę i nie żałuję tej decyzji.
Z miejsca pokochałam Rafaela i jego bogate słownictwo XP
I z całego serca kibicuje ci by historia rzeczywiście zakończyła się happy endem i żeby główny bohater i jego ukochany Manfroy byli ze sobą na zawsze!!!!
O matko i córko jak ja kocham tę parę!!!!!!!!SerceSerceSerceSerce

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejne tomiszcze XP

PS: Może te zdania są bisz - maszem, ale są prawdziwe^^
Powiem szczerze że książka mnie wciągneła tak bardzo , że nie oderwałam się od niej ani na minute.Gdy teraz tak szybko przeczytałam ową książkę ,nie wiem co ze sobą zrobić.Czekam namiętnie i będę czekać na następną część Duży uśmiech
PS: Sceny mnie tak rozśmieszały ,że rodzice zaczeli się martwić o moje zdrowie psychiczne O__o Ale to tak nawiasem mówiąc
Kochana szefowo tylko proszę, błagam na kolanach nie uśmiercaj nam Rafaela i jego ukochanego Lucjusza, bo to będzie rozpacz Smutny
(15-04-2015, 03:36 PM)anego napisał(a): Kochana szefowo tylko proszę, błagam na kolanach nie uśmiercaj nam Rafaela i jego ukochanego Lucjusza, bo to będzie rozpacz Smutny

Proszę mnie do tego nie mieszać Uśmiech Ja tu jestem tylko od opłacania rachunków Uśmiech
(16-04-2015, 01:27 AM)Beata napisał(a):
(15-04-2015, 03:36 PM)anego napisał(a): Kochana szefowo tylko proszę, błagam na kolanach nie uśmiercaj nam Rafaela i jego ukochanego Lucjusza, bo to będzie rozpacz Smutny

Proszę mnie do tego nie mieszać Uśmiech Ja tu jestem tylko od opłacania rachunków Uśmiech

Eeee.... ale ja napisałam do autorki, matko czyżbym znowu coś pokręciła???? O.O
(16-04-2015, 08:42 PM)anego napisał(a): Eeee.... ale ja napisałam do autorki, matko czyżbym znowu coś pokręciła???? O.O

Szefowa jest tylko jedna. Diabeł
Wracajmy do tematu wątku.
Witam
Chciałam zapytać jak idą prace nad trzecim tomem Rafaela, czy może jest szansa, że wyjdzie 2016 roku????
Pozdrawiam^^
Bardzo chciałabym to kupić, ale nigdzie nie mogę znaleźć...nie wiem czy coś jest ze mną nie tak, czy faktycznie tak jest...pomocy. Jeżeli ktoś wie gdzie można to kupić bardzo proszę o link albo nazwę strony Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości