Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
62.90%
39 62.90%
Pewnie kupię.
19.35%
12 19.35%
Może się skuszę.
9.68%
6 9.68%
Raczej nie.
3.23%
2 3.23%
Kijem tego nie tknę!
4.84%
3 4.84%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Ogawa Chise] Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai
[Obrazek: 510JefrOY1L._SX356_BO1,204,203,200_.jpg]

Tytuł: Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai
Autor: Ogawa Chise
Liczba tomów: 1
Gatunek: Shounen-ai, school life, comedy, romance
Status: Zakończona
Wydawca: Hertz (Taiyo Tosho)

Opis: Fujima Taisei od najmłodszych lat był przez wszystkich rozpieszczany. To niezwykłe traktowanie, zawdzięczał swojej uroczej buźce. Odpowiednia mina i już miał wszystkich w kieszeni. Sytuacja zmieniła się jakkolwiek, gdy na horyzoncie, pojawił się niejaki Okachi Machi, nieznany nikomu, cichy chłopak, który zaczął przyciągać kolegów z klasy swą dziwną „aurą tajemniczości”. Chcąc pozostać w centrum uwagi, Fujima decyduje się zaprzyjaźnić z Okachim. W chwili jednak, gdy udaje mu się nawiązać bliższą więź z chłopakiem, ten informuje go, że tak naprawdę nigdy nie uważał Fujimy za swojego przyjaciela. Odrzucony, po raz pierwszy w całym swoim życiu, Taisei pragnie zemsty. Co zrobi, gdy okaże się, że Okachi Machi i on trafili ponownie do tej samej klasy w nowej szkole?

Opinia: Już dawno się tak nie ubawiłam, czytając tytuł z gatunku comedy Duży uśmiech. Fujima ze swoim charakterkiem i żałosnymi próbami zemsty na gościu, którego darzy uczuciem, wywołują prawdziwe salwy śmiechu. Do tego jeszcze Okachi, taki wielkolud z wiecznie przyklejoną miną typu „whatever” . Coś w tej mandze sprawia, że przebija ona wiele podobnych jej tytułów. Ogawa Chise stworzyła bardzo pozytywną atmosferę, dodatkowo uzupełniając wszystko własną, indywidualną kreską. Mam nadzieję, że znajdzie się parę osób, które zdecydują się na lekturę tej jednotomówki. Na poprawienie humoru nie ma lepszego lekarstwa Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Całkowicie za (chyba poparłabym wszystkie mangi bl tej autorki). To był pierwszy tytuł od Ogawy z którym miałam styczność i zauroczył mnie bez reszty. Manga bardzo zabawna, z pewnością wrócę do niej jeszcze nie raz.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Niedawno czytałam, absolutnie tak <3 Chcę na półce!
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Świetny tytuł od Ogawy Chise. Zdecydowanie bym kupiła, bo chętnie do niego wracam. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Bardzo lubię tę mangę !! Duży uśmiech Jest taka słodka :3 jak wszystkie mangi tej autorki zresztą Duży uśmiech Naprawdę warto ją przeczytać...a gdyby było można ją kupić w naszym rodzimym języku... *.* achhhh
Kupiłabym.
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Kocham ten tytuł! Mój ulubiony od Ogawy Chise. Manga jest przeurocza i zabawna. Oczywiście, że bym kupiła Uśmiech
Zmnieniam na Tak! Biorę w ciemno! Na pewno bym kupiła!
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Boru spedalony, to jest tak słodkie i durne, że chyba chcę XDDDD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości