Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
29.55%
13 29.55%
Pewnie kupię.
34.09%
15 34.09%
Może się skuszę.
20.45%
9 20.45%
Raczej nie.
11.36%
5 11.36%
Kijem tego nie tknę!
4.55%
2 4.55%
Razem 44 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Hayakawa Nojiko] Yozora no Sumikko de
[Obrazek: 1_20150406003253f5a.jpg]

Tytuł: Yozora no Sumikko de
Autor: Hayakawa Nojiko
Liczba tomów: 1 [9 chapterów]
Gatunek: Shounen-ai, school life, slice of life

Wydawca: Hertz (Taiyo Tosho)

Opis: Hoshino, mały i nieśmiały okularnik od zawsze był zapatrzony w starszego kolegę z klubu astronomicznego. Sudou-senpai swym szczerym uśmiechem i marzeniem o wzniesieniu się so samego nieba jest sam, niczym odległa i niezwykle wyraźna gwiazda. Po wielu latach obaj spotykają się ponownie. Tym razem jako nauczyciel i samotny rodzic. W głowie Hoshino rodzi się jednak wciąż, to samo, bezradne pytanie: „Co się stało z człowiekiem, którego niegdyś podziwiał?”.

Opinia: Zaledwie rok wcześniej, polecałam inną mangę tej autorki- Endou-kun no Kansatsu Nikki. Nie spodziewałam się wtedy, że kolejny jej tytuł wzbudzi u mnie równie pozytywne emocje. Osobiście zachwyca mnie to, z jaką łatwością autorka sprawia, że dość banalna przecież fabuła jest tak miła w odbiorze. Sposób w jaki operuje retrospekcjami, dialogami, swoistą symboliką oraz gestami nadaje tytułowi namacalny charakter. Uczucia bohaterów wydają się być jak utkane z pajęczej sieci. Wraz z rozwojem fabuły doświadczamy całego wachlarza emocji. To jeden z tych małych, słodkich i delikatnych tytułów, do których chętnie się sięga w wolnej chwili.
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Zdecydowanie za. Jakby tylko się udało to zdobyć, to na pewno bym kupiła. Przesympatyczna manga, bardzo w stylu poprzednich prac pani Hayakawy Uśmiech
Ten tytuł to marzenie każdego edytora i typesettera Duży uśmiech
Poza tym niegłupia historia, a kreska ciekawa i dość nietypowa.
Nie pozostaje mi nic innego jaktylko podpiąć się pod opinią Rimfrost. Interesująca kreska i historia, wspaniale poprowadzone wątki i wachlarz emocji. Nic więcej mi nie trzeba. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Kupiłabym. :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości