Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.00%
11 25.00%
Pewnie kupię.
20.45%
9 20.45%
Może się skuszę.
22.73%
10 22.73%
Raczej nie.
15.91%
7 15.91%
Kijem tego nie tknę!
15.91%
7 15.91%
Razem 44 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KODAMA YUUKI] Blood Lad
[Obrazek: attachment.php?aid=42]
Gatunek: Romans, Komedia, Seinen
Autor: Kodama Yuuki
Liczba tomów: 17 (zakończone)
Alternatywna nazwa: Buraddo Raddo
Oryginalny wydawca: Kadokawa Shoten
Zaczyna lecieć anime na jej podstawie.
Link: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=46686
Dodatkowo wspomnę, że mnie to urzekło. Jest zabawne z lekka nutą romansu. Bardzo chętnie chciałabym ją mieć w polskiej wersji :>
Pełny polski opis zapożyczony ze strony centrum-mangi.pl -Szefem jednej z części świata demonów jest wampir o imieniu Staz, który jeszcze nigdy nie pił ludzkiej krwi. Bardziej od zarządzania swoim terytorium interesują go mangi i gry komputerowe, a jego największym marzeniem jest odwiedzić świat ludzi – najlepiej Japonię, którą bohater darzy prawdziwym uwielbieniem. Nic więc dziwnego, iż kiedy do świata demonów przypadkiem dostaje się Fuyumi Yanagi, Zwykła Japońska UczennicaTM, nasz bohater jest tym faktem wręcz zachwycony. Po spotkaniu z dziewczyną dochodzi do wniosku, iż się w niej zakochał i chce, aby to ona była jego pierwszą ofiarą. Niestety, Yanagi zastaje przez przypadek pożarta przez pewną… roślinkę, przez co umiera i staje się duchem-demonem. Staz, nie mogąc się pogodzić z utratą możliwości napicia się jej krwi, postanawia znaleźć sposób, aby przywrócić młodą Japonkę do życia – co wcale nie będzie takie łatwe…

Załączone pliki Miniatury

I make the devil change his mind
Tytuł zupełnie mi nieznany, ale opis mnie zaciekawł. Trzeba się bliżej zapoznać.
Wg mangaupdates tytuł ma już 10 tomów i ciągle wychodzi, więc dobrze byłoby to poprawić w opisie. Wydawcę masz pod hasłem "Original Publisher", w tym przypadku jest to Kadokawa Shoten.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(20-07-2013, 05:11 PM)masza napisał(a): Tytuł zupełnie mi nieznany, ale opis mnie zaciekawł. Trzeba się bliżej zapoznać.
Wg mangaupdates tytuł ma już 10 tomów i ciągle wychodzi, więc dobrze byłoby to poprawić w opisie. Wydawcę masz pod hasłem "Original Publisher", w tym przypadku jest to Kadokawa Shoten.

Dzięki za info :> I jak, zapoznałaś się z mangą Uśmiech?
I make the devil change his mind
(28-07-2013, 08:15 PM)Imaske napisał(a): Dzięki za info :> I jak, zapoznałaś się z mangą Uśmiech?
Proszę bardzo.
Tytuł na liście do przeczytania jest, ale nie wiem kiedy się za niego zabiorę (raczej nie nastąpi to w najbliższym czasie).
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Gruba się pomiliłam przy głosowaniu. Manga nawet mi się podoba, kupiłabym jakby wyszła.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości