Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
68.97%
20 68.97%
Pewnie kupię.
17.24%
5 17.24%
Może się skuszę.
10.34%
3 10.34%
Raczej nie.
3.45%
1 3.45%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Yoneda Kou] NightS
[Obrazek: i154024.jpg]
Gatunek: Akcja, dramat, yaoi
Autor: Yoneda Kou
Liczba tomów: 1 (zakończony)
Wydawca: Libre Shuppan
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=47869
Moja opinia: Co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć na nazwisko autorki Duży uśmiech Trzy, niepowiązane ze sobą historie, w różnych klimatach i z różnymi bohaterami. Nie są to jakieś bardzo wyszukane fabularnie historie, ale jak zwykle Yoneda z byle opowiadanek zrobiła coś ciekawego i interesującego. Akcja jest raczej powolna, a dramat dobrze wyważony. Stężenie yaoi w yaoiu również odpowiednie Oczko
Manga nie głupia, z dobrze "zrobionymi" bohaterami. Polecam.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Z historii przedstawionych w tomiku Reply to moim zdaniem najsłabsza ze wszystkich prac autorki, ale od Yonedy biorę wszystko.
Jeszcze chyba trochę zejdzie zanim wydawnictwo dobije się do drzwi Libre, więc na razie jestem nastawiona na zakup tomiku w styczniu od SuBLime.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Replay też mi się nie podobało, ale NightS i Kanjou Spectrum to jedne z moich ulubionych one-shotów Yonedy, więc i tak tomik wychodzi na plus Duży uśmiech
A mi się Reply najbardziej ze wszystkich podobało Duży uśmiech. Ale zastanawiam się nad wersją od Sublime (czekać teraz na styczeń...), to by była moja pierwsza anglojęzyczna manga xD. Ale polską wersję i tak bym kupiła.
Autorkę średnio lubię, ale jednotomówkę zawsze można kupić.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Biorę i to KONIECZNIE! Gdyby ktoś zamawiał w styczniu wersje angielską chętnie się przyłączęUśmiech
Jaka piękna okładka Serce Fajnie by było jakby sublim zostawił napis jak jest (bez tego ich paska tytułowego). Oczywiście, że jestem za naszym wydaniem (pl).
(14-07-2013, 10:50 PM)Narya napisał(a): Gdyby ktoś zamawiał w styczniu wersje angielską chętnie się przyłączęUśmiech
Uuu, ja też Uśmiech
(15-07-2013, 06:41 PM)Maru napisał(a):
(14-07-2013, 10:50 PM)Narya napisał(a): Gdyby ktoś zamawiał w styczniu wersje angielską chętnie się przyłączęUśmiech
Uuu, ja też Uśmiech

to trzeba się spisać w styczniuUśmiech
(15-07-2013, 01:05 PM)limonka napisał(a): Jaka piękna okładka Serce Fajnie by było jakby sublim zostawił napis jak jest (bez tego ich paska tytułowego).
Nie spodziewałabym się, aby akurat w przypadku jednej mangi SuBLime odbiegało od schematu okładkowego.

Co do zakupów, to ja się zaopatruję na bookdepository. Cena za tomik (ok. 11$) jest akurat podobna jak na amazon, ale na b.d. wystarcza paypal no i przesyłka jest darmowa.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(16-07-2013, 09:48 PM)masza napisał(a):
(15-07-2013, 01:05 PM)limonka napisał(a): Jaka piękna okładka Serce Fajnie by było jakby sublim zostawił napis jak jest (bez tego ich paska tytułowego).
Nie spodziewałabym się, aby akurat w przypadku jednej mangi SuBLime odbiegało od schematu okładkowego.

Co do zakupów, to ja się zaopatruję na bookdepository. Cena za tomik (ok. 11$) jest akurat podobna jak na amazon, ale na b.d. wystarcza paypal no i przesyłka jest darmowa.

Weszłam i widzę że jest pre order i to za €8.57Uśmiech i przesyłka free do polski... cóż proszę o pomoc w zamówieniu bo jeszcze nie płaciłam w systemie paypal... a mieć muszę!Duży uśmiech
Od Yonedy Kou biore wszystko w ciemno. Replaya czytałam i mi sie podobał ^^
I make the devil change his mind
Kupiłabym ^.^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości