Ankieta: Które części trylogia byś zakupił/a?
Ankieta jest zamknięta.
Kimi ga koi ni ochiru
32.74%
37 32.74%
Kimi ga koi ni oboreru
38.05%
43 38.05%
Kimi ga koi ni midareru
29.20%
33 29.20%
Razem 113 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA Hinako] Kimi ga koi ni... [Trylogia?]
1. Kimi ga koi ni ochiru
[Obrazek: hyakkiyakou.jpg]

- gatunek: dramat, romans, szkolne życie, sport, yaoi;
- liczba tomów: 1;
- alternatywna nazwa: He Falls in Love; You Will Fall in Love;
- oryginalny wydawca: Kadokawa Shouten;

- opis: Kiedy Haru zgadza się objąć stanowisko trenera łucznictwa w szkolnym klubie, wracają bolesne wspomnienia. W młodości Haru sam był znakomitym łucznikiem startującym w zawodach, jednak zakazana miłość do jednego z ówczesnych przyjaciół, również zawodnika drużyny, spowodowała porzucenie pasji i zrezygnowanie z własnych uczuć. Teraz, gdy łuki i strzały znów poszły w ruch, Haru spotyka Tsukasę - młodszego brata swej dawnej miłości - i będzie musiał wybrać, czy znów uciec, czy stawić czoła nowym namiętnościom.

recenzja: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...2fb3228fe2

2. Kimi ga koi ni oboreru

- gatunek: dramat, romans, yaoi;
- liczba tomów: 3;
- alternatywna nazwa: You are Addicted to Love; You Indulge in Love; You Will Drown in Love;
- oryginalny wydawca: Kadokawa Shouten;

- opis: Manga to sequel do "Kimi ga koi ni ochiru" i skupia się na losach Reiichirou, który tym razem zapragnie związku z happy endem. Po objęciu posady menedżera sklepu z kimonami upatruje sobie za cel jednego z pracowników. Jednak Jinnaiowi nie w smak, że po kątach rozstawia go młodszy i mnie doświadczony mężczyzna. Ilekroć ta dwójka się spotyka, lecą iskry - jednak czy to wystarczy?

recenzja: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...8cb3c3c753

3.Kimi ga koi ni midareru

- gatunek: dramat, romans, yaoi;
- liczba tomów: 2
- alternatywna nazwa: You Are Confused by Love; You Will Be Thrown into Chaos by Love;
- oryginalny wydawca: Kadokawa Shouten;

- opis: Sequel do "Kimi ga koi ni oboreru". Po nieudanej próbie podbicia serca Jinnaia, Kijima wciąż próbuje szczęścia. Pewnego dnia, zauroczony wzorem kimona, daje si zauroczyć geniuszowi stojącemu za tam prostym pięknem. Jednak jak daleko podąży tak tym arcydziełem?

moja opinia: wszystkie trzy mangi są słodkie i mimo poruszanych tematów nie popadają w patos ani przesadny dramatyzm. Jest trochę mącenia w głowach, niepewności co do własnych uczuć, ale wszystko kończy się dobrze.
Dla niektórych może nawet za dobrze - bo autorka wprowadza kogoś by zamącił w głównej parze, a potem i tak swata go z kimś innym - co jest w sumie ciekawym pomysłem, ale na niekończącą się serię, heh... ^^"
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Generalnie, z tej trójki najmniej mi się podobało Kimi ga koi ni ochiru (a właściwie to wcale), ale bez tego raczej nie zostanie wydane moje ukochane Kimi ga koi ni oboreru Smutny Więc chcąc, nie chcąc jestem na tak na wszystkie trzy części.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Fanką Hinako Takanagi nie jestem, ale mogłabym się skusić na Kimi ga koi ni oboreru.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Tak, tak, tak.
Zrobiłabym wszystko dla Kimi ga koi ni oboreru <3
(cała reszta mniej mnie obchodzi, ale też mogą być xD)
Kupiłabym wszystkie części. ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Kimi ga koi ni oboreru to cudeńko jak dla mnie Uśmiech Kimi ga koi ni ochiru było całkiem, całkiem, a Kimi ga koi ni midareru nie czytałam na razie, ale z pewnością bym zakupiła Uśmiech Pytanie tylko czy Takanaga Hinako nie ma już za dobrze w naszym kraju Oczko xD
[Obrazek: h6v1.jpg]
Przyjazna seria, ale chyba bym się nie skusiła. Smutny
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Oprócz Turning Point to jedyne mangi Takanagi, które skłonna byłabym w stanie kupić.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
W 100% się zgadzam! Na pewno bym kupiła ^ ^
Na pewno bym kupiła wszystkie części, ale najbardziej czekam na Kimi ga koi ni oboreru!
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Ja też kupiłabym wszystkie trzy serie Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości