Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
31.58%
18 31.58%
Pewnie kupię.
15.79%
9 15.79%
Może się skuszę.
24.56%
14 24.56%
Raczej nie.
14.04%
8 14.04%
Kijem tego nie tknę!
14.04%
8 14.04%
Razem 57 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA Hinako] Little Butterfly + Little Butterfly: Gush Limited
[Obrazek: hyakkiyakou.jpg][Obrazek: hyakkiyakou.jpg][Obrazek: hyakkiyakou.jpg]
[Obrazek: hyakkiyakou.jpg]

- gatunek: komedia, dramat, psychologiczne, romans, szkolne życie, yaoi + comedia, romans, yaoi;
- liczba tomów: 3 lub Omnibus + oneshot;
- alternatywna nazwa: 小小的蝴蝶; Kleiner Schmetterling (German); Little Butterfly: Special Edition; + Little Butterfly - The Voice;
- oryginalny wydawca: Kaiousha; Outou Shobou; + magazyn Gush (Kaiousha);
- status: oba zakończone;
- opis: Kojima postanowił zaprzyjaźnić się z klasowym wyrzutkiem, Nakaharą - nie podejrzewał jednak, że rodzina Nakahary to nieodpowiedzialny, agresywny ojciec i rozchwiana psychicznie matka. Próbując być oparciem dla przyjaciela, Kojima uświadamia sobie, że jego uczucia wykraczając poza zwykłą sympatię. Wraz z wyznaniem Nakahary ich relacja wchodzi na nowy poziom, stając się ich wspólną nauką o dorastaniu. Dodatkowy oneshot to słodka historyjka o Kojimie, który przechodzi mutację.
- moja opinia: Manga jest słodka i urocza, a mimo tego całkiem nieźle ukazuje przedstawione problemy. Nie skacze miedzy dramą i komedia, a ładnie je łączy. Zachowanie Kojimy na początku jest z lekka... obsesyjne ^^", to fakt, ale potem tego tak nie widać.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Mam mieszane uczucia na tle innych mang Takanagi, jednak kupiłabym Uśmiech
Kupiłabym na pewno ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
(14-06-2013, 05:32 PM)Maddie napisał(a): Mam mieszane uczucia na tle innych mang Takanagi, jednak kupiłabym Uśmiech

Hmm... zgodzę się z tobą, manga jest trochę inna niż reszta Takanagi (z tych które czytałam), ale warta kupienia, co tez bym uczyniła Uśmiech
[Obrazek: h6v1.jpg]
Mam już na półce Omnibus Edition czyli 3 tomy w jednym Uśmiech (choć niestety bez Gush limited, co bardzo mnie boli). Gdybym nie zdążyła jednak zakupić już wcześniej, to z pewnością zaopatrzyłabym się w polskie wydanie. Moim skromnym zdaniem, jedna z jej najlepszych prac (pomimo tego, że Kojima jest tak mega kawai uke, że aż ciężko uwierzyć w taką dawkę słodyczy u faceta)
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Na pewno bym sobie nie odmówiła Oczko
Manga całkiem przyjemna, lekka i zdecydowanie poprawiająca humor. W prawdzie dla takiego perwersa jak ja jest stosunkowo grzeczna, to jednak myślę, że jest warta zakupu.
Nie obraziłabym się gdyby zostało to wydane w formie omnibusa. Manga jest krótka i przyjemna, chociaż za tą starszą kreską specjalnie nie przepadam.
eee... to jest przesłodzone i gorsze nawet od challengers i tyrana razem wziętych. okropieństwo. niestrawności można dostać. fuj fuj fuj.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości