Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
40.16%
51 40.16%
Pewnie kupię.
20.47%
26 20.47%
Może się skuszę.
7.87%
10 7.87%
Raczej nie.
18.11%
23 18.11%
Kijem tego nie tknę!
13.39%
17 13.39%
Razem 127 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA Hinako] Challengers
Uwielbiam tę autorkę, ale ta manga jest straszna. Jedynie Souichi jakoś ratuje przed rzyganiem tęczą. Jednokrotne przeczytanie tej serii z pewnością wystarczy mi na całe życie.
Kupiłabym Duży uśmiech!
Skoro Tyran jest wydawany, to dlaczego nie Challengers?
Bardzo bym chciała dowiedzieć się więcej o Tomoe i Kurokawie. Zresztą jak już ktoś napisał ta manga to fajne uzupełnienie do Tyrana.
Nie ;-;
Nie lubię tej autorki i jej dzieł. Dałam jej kiedyś szansę aż dwa razy i obiecałam sobie, że trzeciego nie będzie :< Poza tym... lubię słodkości, ale nie w yaoi/shounen-ai -.- A na dodatek panowie z okładek... strasznie kojarzą mi się z tą parką od "Croquis" :<
Główna para jest najnudniejszą bodajże parą yaoi, którą dane mi było poznać, historia znajomości Tomoe i Kurokawy jest beznadziejna, ale tomy 2-4 nabyłabym na 100%, ponieważ są preludium do Tyrana. Tak.
A ja bym wzieła wszystkie Uśmiech Lubie autorke i ciekawi mnie własnie te preludium do Tyrana.
Ze względu na Tyrana kupiłabym.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
A, źle mi się kliknęłoSmutny Oczywiście, że biorę w ciemno. Jak najbardziej jestem zaUśmiech
Myślę, że ten tytuł zaskarbiłby sobie serca fanów zakochanego tyrana. W sumie szkoda mieć go na półce bez Challengers obok. Na pewno bym kupiła całą serię.
^Jak wyżej. Must have dla fanów Tyrana, coby na półce ładnie wyglądało. Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości