[TAKANAGA Hinako] Koisuru Bokun dj - Aru hi mori no naka
[Obrazek: aru_hi_01.jpg] [Obrazek: Aru_Hi_Mori_no_Naka_2_p001.jpg] [Obrazek: aruhiiii001002qc8.jpg] [Obrazek: 17654223824da451a1cfa94-614433-wm.jpg] [Obrazek: 9812428024db70689c7267-840393-wm.jpg] [Obrazek: 1585688584db706d0ce6e4-840464-wm.jpg]

- gatunek: doujinshi, fantasy, yaoi;
- liczba tomów: 5(+), rozumianych jako rozdziały;
- alternatywna nazwa:ある日、森の中。, The Tyrant Who Fall In Love dj - Aru Hi, Mori no Naka;
- oryginalny wydawca: N/A;
- status: zakończony(?);
- opis: Niedźwiedź[Morinaga] chciałby lepiej dogadać się z Wilkiem[Tatsumim]. Ten jednak wcale nie ma na to ochoty. Wszystkie zmienia się, gdy Niedźwiedź znajduje rannego Wilka i zabiera go do siebie, by się nim zająć...
- moja opinia: Douji jest słodkie, urocze i naprawdę zabawne. Zachowuje nawet - w miarę możliwości - realność, co dla mnie jest ogromnym plusem.
Ma również tą zaletę, że wyszło spod reki autorki oryginalnej serii. Jeśli "Tyran" okaże się sukcesem, to można by wydać takie zeszyciki lub wszystko w jednym tomiku jako dodatek, na modłę japońskich "jak czytać" pokroju 13 tomu Death Note'a.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
O matko *-* Tak tak tak x3
Kocham tego doujina, jest piękny i słodki. Fajnie gdyby zostało wydane jako dodatek.
Jestem na tak i kupiłabym bez zastanowienia Uśmiech
Jestem bardzo za.
Chciałabym, chciała...
Jak dla mnie trochę to dziwne było... Co nie zmienia faktu, że kupiłabym, najchętniej w postaci jednego tomiku.
Hm. Więcej Tyrana. Z kocimi uszkami. Doujin. O chyba coś słyszę, czyżby dźwięk spadających majtek naszej szefowej?

A tak na serio, możecie zapomnieć. Japońskie wydawnictwa bardzo się obrażają za doujiny, a doujin z Tyrana, którego w końcu wydajemy, byłby odebrany jako totalna bezczelność. Więc fajnie, ale nie.

EDIT: Ojej, ale to autorka oryginału rysuje? To w takim razie nie wiem, jak to działa. Pewnie zależy, kto wydaje.
Ja już, delikatnie mówiąc, rzygam Tyranem. Dla mnie te dj to tylko kolejne pieprzne historyjki spod znaku "kocham to zgwałcę". Na nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ika, to działa tak: nie ma oficjalnego wydawcy (czytaj: nikt nie położył łapy na kasie za sprzedane tomiki), komiks traktuje się jak doujin.
Na wydawanie doujinów nikt z polskich wydawców się nie zdecyduje, poza tym do kogo uderzać po licencję? Do autorki? I robić to poza plecami japońskich wydawców?
...
A potem to nawet Gentosha nie będzie chciała z nami współpracować...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości