Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
23.53%
8 23.53%
Pewnie kupię.
35.29%
12 35.29%
Może się skuszę.
23.53%
8 23.53%
Raczej nie.
8.82%
3 8.82%
Kijem tego nie tknę!
8.82%
3 8.82%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[INARIYA Fusanosuke] Zion no Koeda
[Obrazek: 25142l.jpg]

Autor: Inariya Fusanosuke
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: Chrysalis, Netsu no Ori, Paldias
Oryginalny wydawca: Biblos, Libre Shuppan
Status: Zakończone
Gatunek: Drama, Historical, Yaoi
Opis: obszerny http://www.mangaupdates.com/series.html?id=24744
Moja opinia: Mocne yaoi, historia nostalgiczna i ciekawa, bardzo lubię mangi tej autorki, a ten tytuł w szczególności ^^
Po pierwsze, wywal link do strony ze skanlacjami. Po drugie, mimo iż kocham mangi Fusanosuke to nie wiem, czy kupiłabym tą. Sceny erotyczne są bardzo mocne, a niekiedy wręcz odrzucające i to mnie głównie odpycha. Tematyka dość ciężka, ale to moim zdaniem na plus. Hmmm, musiałabym się mocno zastanowić nad kupnem, o ile Kotori w ogóle odważyłoby się wydać ten tytuł.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Haha, już to widzę w naszym pięknym kraju ;D ale pomijając to, chyba byłabym za Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Po pierwsze, manga spodoba się wąskiemu gronu odbiorców. Pomijają drugą wojnę, to traktuje o przemocy seksualnej, o zaburzeniach psychicznych, zakrawa o SM lub BDSM, o niewolenie kogoś. Skupia się na psychice i znaczeniu seksualności.
Nie każdy zrozumie przekaz, zwłaszcza jeśli dodać do poważnej fabuły 3 Omake'i wyglądające jak autoparodia mangi.
Kupić bym na pewno kupiła, ale wiem, że istnieje bardzo duże ryzyko kiepskiej sprzedaży.
A tak z ciekawości: na BA widnieją też opisy Chrysalis, Netsu no Ori i Paldias, ciekawi mnie, czy te oneshoty wydano razem z Zion no Koeda w jednym tomie czy coś?
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
(10-06-2013, 03:13 PM)Ushiwakamaru napisał(a): A tak z ciekawości: na BA widnieją też opisy Chrysalis, Netsu no Ori i Paldias, ciekawi mnie, czy te oneshoty wydano razem z Zion no Koeda w jednym tomie czy coś?

Chyba osobno, ale nie jestem do końca pewna (ciężko coś znaleźć na ten temat) :) Co do tematyki, naprawdę ciężka ale warto jak dla mnie. Owszem dla wąskiego grona odbiorców, ale cóż, zawsze można pomarzyć nie? xDD
(10-06-2013, 06:43 PM)shijojo napisał(a): Chyba osobno, ale nie jestem do końca pewna (ciężko coś znaleźć na ten temat) Uśmiech Co do tematyki, naprawdę ciężka ale warto jak dla mnie. Owszem dla wąskiego grona odbiorców, ale cóż, zawsze można pomarzyć nie? xDD

Oj, pomarzyć dobra rzecz, sama chętnie bym poczytała takie "Hoshi no yakata" - szansa równie duża, jak nie mniejsza. ;p
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Inne tej autorki, a proszę bardzo. Ale widzę, że ankieta leży. Kiepsko z popularnością.
niestety Smutny
mniej mi się podoba... ale i tak jest boskie. I smutne. To chyba największy plus tej mangi. Ten ponury klimat Serce
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości