Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
63.64%
63 63.64%
Pewnie kupię.
14.14%
14 14.14%
Może się skuszę.
13.13%
13 13.13%
Raczej nie.
5.05%
5 5.05%
Kijem tego nie tknę!
4.04%
4 4.04%
Razem 99 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NATSUME Isaku] Ameiro Paradox
(19-04-2013, 01:37 AM)Alathriel napisał(a): To już fanatyzm.. zarejestrowałam się na forum po to żeby napisać pod postem z Natsume:
TAK! Proszę proszę proszę! <3 *__________________*
Wydajcie cokolwiek Natsume, na pewno będą chętni <3

Ja w sumie jestem tu z tego samego powodu Uśmiech. Więc dołączam się do okrzyku.
Wydajcie, coś autorstwa NATSUME!!! - baaaaaaardzo proszę. Serce
Świetna manga - historia z gatunku tych nierozmemłanych, w których występuje to, czego brak w wielu nudnych "snujach" - a mianowicie AKCJA.
Czytałam tę mangę i z wielką chęcią chciałabym mieć ją u siebie na półce Duży uśmiech
Ta manga jest po prostu cudowna! Z chęcią bym ją kupiła! *u* Jestem wręcz zakochana w fabule!
Od pani Natsume wszystko
Jako iż jest to seria bardzo krótka i zakończona to bym się skusiła~
Manga jest wyśmienita >w<!
Jej ogromny atut to cudowni bohaterowie, do których bardzo łatwo się przywiązać.
Kupiłabym od razu.
Brałabym Duży uśmiech Czytałam i bardzo mi się podobała, poza tym chciałabym mieć je na półce Oczko
Uwielbiam, po prostu uwielbiam! Kupiłabym z chęcią ^_^
Wróciłam do niej ostatnio po czasie i podobała mi się jeszcze bardziej niż za 1 razem jak czytałam. Jestem bardzo na tak~
Uwielbiam tą autorkę więc bez wahania kupię każdą jej mangę Serce
tak! uwielbiam tę mangę <3
Bieri ! ^_^
Jestem za~~! :3
Jestem za wydaniem mangi. Ale nie jest ona zakończona na 2 tomach, przecież wyszedł już trzeci.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości