Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
63.64%
63 63.64%
Pewnie kupię.
14.14%
14 14.14%
Może się skuszę.
13.13%
13 13.13%
Raczej nie.
5.05%
5 5.05%
Kijem tego nie tknę!
4.04%
4 4.04%
Razem 99 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NATSUME Isaku] Ameiro Paradox
[Obrazek: 51bt1Q7E8xL.jpg]

Alternatywny tytuł: Amber Paradox
Autorzy: NATSUME Isaku
Gatunek: Comedy, romance, slice of life, yaoi, drama
Liczba tomów: 2
Status: Zakończona
Oryginalny wydawca: Shinshokan

Opis: Nagłe zmiany powodują, że Onoe (reporter tygodnika) ląduje w jednej drużynie z Kaburagim (fotograf). Onoe szczerze nie cierpi swojego nowego partnera, gdyż ten dla swojej pracy jest w stanie zrobić dosłownie WSZYSTKO. Kobiety lgną do niego jak ćmy do światła w nocy, w dodatku jego dokonania są zawsze wyżej oceniane! Początkowo wrogie nastawienie, zmienia się jednak, gdy obaj mężczyźni odkrywają podczas wspólnej pracy nieznane im dotąd fakty.

Opinia: Prace pani Natsume Isaku łykam jak ryba wodę. Zapoznaję się z każdym dostępnym tytułem. Niewątpliwie atutem tej, jak i wielu jej mang jest humor sytuacyjny. Rozwój związku między Onoe a Kaburagim jest pokazany tak lekko i z jajem, że aż ciężko nie wracać do niektórych scen. Pomysł wydaje się być raczej mocno już przeżarty przez mole, ale podczas lektury wcale nie zwraca się na to uwagi. Prostota wygrywa! Kreska nie jest może mistrzem świata, ale ładnie współgra z fabułą. Ja nie mam do niej większych zastrzeżeń. No może oprócz oczywistego podobieństwa postaci, gdy zestawi się dwie serie, ale to już chyba problem dla bardziej zainteresowanych całościową twórczością. Miła lektura w lekkich klimatach. Bardzo dobra, gdy chce się po prostu odprężyć po ciężkim dniu Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Jestem za.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Lubię mangi tej autorki i związki typu: "Od nienawiści do miłości". Oklepane i wymemłane jest to w siódmą stronę, ale co tam Duży uśmiech Brałabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Kupiłabym.
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Krótkie, poza tym bardzo podobają mi się mangi NATSUME Isaku - są dla mnie zabawne, mimo tego, że fabuła może się wydawać oklepana Uśmiech
O, to było bardzo fajne. Na duże tak Duży uśmiech
kupiłabym <3
Choć Natsume Isaku ma to do siebie, że postaci w jej mangach są zawsze takie same, mam wrażenie, że tym razem jest inaczej.
No dobra, może nie do końca... Ale jeśli nie z postaciami, to przynajmniej z rozwojem historii się trochę bardziej postarała xD jest ciekawie xD!
Na pewno bym kupiła ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
To już fanatyzm.. zarejestrowałam się na forum po to żeby napisać pod postem z Natsume:
TAK! Proszę proszę proszę! <3 *__________________*
Wydajcie cokolwiek Natsume, na pewno będą chętni <3
Przyłączam się! Uwielbiam prace pani Natsume i nie bata, żebym nie kupiła tej mangi! Uśmiech
Lubię mangi tej pani, niby nic nowego, schemat na schemacie i w ogóle, ale muszę przyznać, że bohaterowie są rewelacyjni. Ameiro Paradox wspominam bardzo miło i chętnie dołączyłabym do swojej kolekcji polskie wydanie.
Kocham jej kreskę Duży uśmiech Jestem za wydaniem.
Zapowiada się ciekawie, dwa tomy bym kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Chciałabym! Bardzo, bardzo! Kupiłabym od razu! Serce
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Bardzo chętnie bym to kupiła. Cudowna manga Duży uśmiech
I make the devil change his mind

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości