Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
60.00%
54 60.00%
Pewnie kupię.
20.00%
18 20.00%
Może się skuszę.
15.56%
14 15.56%
Raczej nie.
2.22%
2 2.22%
Kijem tego nie tknę!
2.22%
2 2.22%
Razem 90 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKARAI Rihito] Hana no Mizo Shiru
To nie to samo co Seven Days, które miało jakiś taki swój specyficzny klimacik, ale i tak jestem na tak. Autorka uderza silnie w moje gusta. Szczerze polecam również jej nieyaoistyczne prace Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
o jezu. jedna z.... albo nawet ulubiona mangusia shounen-ai *_____* dałabym wszystko. tak bardzo na tak!
bye bye moje pieniążki... xD
tak, jak najbardziej. : )
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Seven Days było takie w miarę, ale na ten tytuł bym się pokusiła. Ciekawie brzmi.
Czemu mnie tu nie było? Obok Ten Court moja ukochana manga autorki. Seven Days jest fajne i lekkie, ale szkolne, a tu mamy trochę starszych bohaterów i trochę poważniejsze wątki. Bardzo bardzo TAK.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Jestem za - ładnie by się na półce prezentowało zaraz przy Seven Days. Oczko Tak dobre jak SD co prawda nie jest (zresztą osobiście uważam, że Takarai Rihito na korzyść działa bardziej współpraca niż pisanie własnych historii - Torikagosou no Kyou mo Nemutai Juunintachi też było całkiem niezłe), ale to wciąż naprawdę porządna pozycja.
Cudowna manga, cudowna manga, cudowna manga. Jestem za ;o;
Uwielbiam kreskę Takarai Rihito. Dodatkowo wszystkie jej tytuły są naprawdę świetne.
Niedawno znalazłam ten tytuł, ale już wiem napewno, że kupiłabym na 100% Duży uśmiech
Czytałem dwa pierwsze chaptery i mi się bardzo podobało, więc jestem na tak.
3 x tak.
Uwielbiam mangi tej autorki więc z pewnością bym kupiła
Kurczę, brałabym. To jest kochane.
Wielkie tak, akurat do sąsiedztwa z Seven days na półce. Poproszę. :3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości