Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
27.59%
8 27.59%
Pewnie kupię.
6.90%
2 6.90%
Może się skuszę.
10.34%
3 10.34%
Raczej nie.
34.48%
10 34.48%
Kijem tego nie tknę!
20.69%
6 20.69%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Trudy and Doug] Oglaf
[Obrazek: og-book01.jpg]

Dobra, nie wiem za bardzo jakie informacje podać o takim komiksie.
Status: niezakończony.
Oryginalny wydawca: serwis oglaf.com/wydano pierwszy tomik, nie wiem niestety przez kogo.
Wydano: jeden tom zbiorczy(+bonusowa zakładka z autografem).

Krótkie komiksy oglafa głównie nabijają się z rożnych różnistych konwencji fantasy i erotyki. Większość łączy tylko to samo uniwersum, czasem mniej-więcej ciągła fabuła (np. w przypadku historyjek o poszukiwaniu źródła czy Kronaku).

Mnie komiksy się bardzo podobają, idzie się pośmiać, a grafika też jest na wysokim poziomie. Pośmiać też się czasem trzeba, a zatwardziałe yaoistki mają nawet parki homo przemieszane z hetero. Dla każdego coś dobrego Duży uśmiech

Wiem, że pewnie małe szanse wydać komiks internetowy, który wychodzi stronka/na tydzień, trwać będzie pewnie latami, a do tego jest cały w kolorze, ale pomarzyć zawsze wolno.
JESTEM ZAAAAAAAAAA XDDDDD aczkolwiek rozważam kupno wersji angielskiej. Obawiam się, że spora ilość dowcipu zawarta wewnątrz jest nieprzetłumaczalna.

I powraca znów to samo pytanie: co u diabła z Ivanem?!!!!! >____<
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Hahaha, przejrzałam kilka z tych komiksów i są naprawdę niezłe. Po prostu mój typ humoru Duży uśmiech Chętnie bym kupiła książkowa wersję, ale tak jak napisała Rizu, większość żartów trudno przełożyć na nasze Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
O mamo przenajmilsza OGLAF - MUAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAH XD KWIIIK XD
Oglaf uwielbiam, ale nie wiem jak wybitny tłumacz musiałby się za to zabrać, by przełożyć wszystkie dowcipy na polski. Musiałabym mieć pewność, że nie skiepszczono tłumaczenia i wtedy bym pewnie kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Nie wiem dlaczego jeszcze w tym temacie nie ma mojego wielkiego TAK!
Kocham wszystkie prace autorki i mam nadzieję na posiadanie kiedyś kompletu jej dzieł. Jak na razie udało mi się tylko upolować Age Called Blue, ale liczę na więcej szczęścia (w planach mam też zakup wychodzącego w październiku Sakuhin Number 20).
Oglaf rządzi. Są wątki homo, jest dużo humoru i wielkie pole do popisu dla naszych tłumaczy i redaktorów. W fandomie jest sporo fanów. Po prostu strzał w dziesiątkę i genialny pomysł na całej swojej rozciągłości. Tylko kolor i format są tu faktycznym problemem, bo ciężko będzie przy dobrej jakości wydania zachować przystępną dla naszych czytelników cenę. Ale mam taki szalony pomysł, kolorystyka tego komiksu moim zdaniem dobrze by się prezentowała na matowym papierze, co na pewno trochę obniży koszt druku.

Na co my jeszcze czekamy?
Spoko, Ika. Poszukaj, kto to wydaje i w jaki sposób załatwić sprawy licencyjne, a potem poszukaj drukarni, która zaproponuje najbardziej konkurencyjną ofertę i możemy ruszać.
(29-12-2014, 01:56 PM)Lau napisał(a): Spoko, Ika. Poszukaj, kto to wydaje i w jaki sposób załatwić sprawy licencyjne, a potem poszukaj drukarni, która zaproponuje najbardziej konkurencyjną ofertę i możemy ruszać.

TAAAAAAAAAAK Serce
Wydajcie to! Centaury później, teraz wydajcie tooo Diabeł
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
(29-12-2014, 02:30 PM)WhereIsMyLesbian? napisał(a): TAAAAAAAAAAK :heart:
Wydajcie to! Centaury później, teraz wydajcie tooo :diabel:

Ja jestem za kolejnością odwrotną XD Ale wielkie tak dla tego komiksu. Z tłumaczeniem tego typu zawsze jest problem (chyba tylko dlatego jeszcze nie wydano Gintamy), ale trzymam kciuki :d
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
(29-12-2014, 02:52 PM)Vobyss napisał(a):
(29-12-2014, 02:30 PM)WhereIsMyLesbian? napisał(a): TAAAAAAAAAAK Serce
Wydajcie to! Centaury później, teraz wydajcie tooo Diabeł

Ja jestem za kolejnością odwrotną XD Ale wielkie tak dla tego komiksu. Z tłumaczeniem tego typu zawsze jest problem (chyba tylko dlatego jeszcze nie wydano Gintamy), ale trzymam kciuki :d

A niech wydają i te centaury, i te dojinshi, i oglafy... Dżizas, bierę, bierę, bierę!!!
Tzn, na chwilę obecną nie czytałam żadnego z tych komiksów, ale pooglądałam obrazki, poczytałam opinie... na pewno kupię Serce Zwłaszcza, że niektóre z tych komiksów nie mają dużo tomów i portfel nie odczuje Zawstydzony
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości