Tom 1 "Odrzucenie" - Wasze opinie
Chcę tylko napisać, że moja ciotka pożyczyła ode mnie Lalkarza (bez mojej zgody, dzięki mamo) i twierdzi, że rewelacja. Już nawet o trzeci tom pyta Język A ja zachodzę w głowę, jak przebrnęła przez "wiadome sceny"? Huh
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ojtam, bo Wy, młodzi, uważacie, że jak ktoś jest po czterdziestce, to będzie robił spinę o gołe męskie tyłki w ruchu Oczko
Nawet nie w tym rzecz Język Po prostu nie wiem jakie nastawienie ma moja ciocia do dwóch, ruszających się meskich tyłków (choć jak czeka na 3 część, to widać że całkiem niezłe). Ciekawe czy fama po rodzinie pójdzie, że czytam gej książki Duży uśmiech
Już chyba za późno na rozważania o pójściu famy, bo jak ciocia taka zapalona czytelniczka Lalkarza, to co miała na ten temat do powiedzenia, to już chyba dawno powiedziała, nie?
Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Akurat jest zaplanowane rodzinne spotkanko u niej we wrześniu, to się okaże kto z rodzinki zna mój słodki sekret lubowania się w gejozie Duży uśmiech Nie no, ale jestem pozytywnie zaskoczona że się jej spodobał Lalkarz.
(21-08-2014, 01:06 PM)Maru napisał(a): Akurat jest zaplanowane rodzinne spotkanko u niej we wrześniu, to się okaże kto z rodzinki zna mój słodki sekret lubowania się w gejozie Duży uśmiech Nie no, ale jestem pozytywnie zaskoczona że się jej spodobał Lalkarz.

Powiedz cioci, że serdecznie witamy ją w klubie: NAWRÓCONE 40+ Uśmiech
Przekażę Duży uśmiech
No cóż, bywa, że starsi, poukładani ludzie też potrzebują odskoczni xD Moja ciotka z kolei pożyczyła Lalkarza swojej teściowej, kobiecinie 80+ i do te pory zachodzę w głowę, w jaki sposób przebrnęła przez pewne sceny z pierwszego tomu xD Historia ją wciągnęła, była zachwycona, ale i tak cieszę się, że nie mamy możliwości zbyt często się spotykać c: Nie wiem, jak spojrzałabym jej w oczy! xD
Jestem świeżo po przeczytaniu książki. Tak mnie wciągnęła, że pochłonęłam ją w dwa dni. Na początku gubiłam się trochę, nie wiedziałam kto jest jakim lordem, czym jest i w ogóle jak ma na imię ^^ jednak z każdym rozdziałam miałam coraz większą przyjemność z czytania i zastanawiałam się "co teraz będzie". Bardzo podoba mi się wykreowany przez autorkę świat i różnorodność bohaterów. Bogate opisy pozwalają lepiej ich sobie wyobrazić, co jest dla mnie dużym plusem. Co do samych bohaterów, to bardzo mi jest szkoda Rezy. Biedny chłopak. W kilku miejscach było mi go tak żal, że serce się ściskało. Za to Saga jakoś nie wzbudza mojej sympatii. Zobaczymy jak będzie dalej.
Już zacieram rączki na myśl o następnym tomach. Jak tylko je zakupię i przeczytam, to postaram się coś naskrobać.
O, i muszę jeszcze dodać, że okładki są piękne! Po prostu śliczne!
No, i bym zapomniała! Zdziwiłam się, że w książce jest tak samo scenek. Spodziewałam się jakiegoś soczystego yaoica. Nie to żebym narzekała. Przeciwnie. Akurat w tym tytule liczy się dla mnie fabuła.
Mało scenek? xD Wydawało mi się, że były dość... dosadne, jak na jeden tom. Ze względu na fabułę nie jestem w stanie umieścić zbyt wielu erotycznych momentów, jednak mam nadzieję, że podczas czytania kolejnych części nie będziesz zawiedziona ^ ^
Nie, nie, źle mnie zrozumiałaś. Nie narzekam na mało scenek, dla mnie to na plus. Po prostu tak jakoś myślałam, że będzie tego więcej. Np. w takim Feniksie (też od Kotori) było tego co rusz, nawet ciut za dużo jak dla mnie. Także jakoś tak nie wiem skąd, pomyślałam, że i w tym tytule będzie tego więcej.
No, a kolejne części już zakupione Uśmiech teraz tylko znaleźć chwilę i zabrać się za czytanie Uśmiech
Moim zdaniem Eo idealnie wyważyła ilość scen, żeby dodać powieści smaku, ale nie zaburzyć przebiegu fabuły.
No przecież nie narzekam Smutny dla mnie jest w sam raz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości