Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
13.79%
4 13.79%
Pewnie kupię.
10.34%
3 10.34%
Może się skuszę.
17.24%
5 17.24%
Raczej nie.
41.38%
12 41.38%
Kijem tego nie tknę!
17.24%
5 17.24%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[In-Wan Youn, Kyung-Il Yang] Defense Devil
[Obrazek: cover.jpg?1337758484]

Tytuł: Defense Devil
Autor: In-Wan Youn, Kyung-Il Yang
Ilość tomów: 10
Gatunek: Fantasy, Przygodowe, Tajemnice, Shounen
Wydawca: Shogakukan
Opis: Kucabara jest prawnikiem. Jest także demonem i nie, nie chodzi o to, że to taki bezduszny formalista. Nasz protagonista to demon z krwi i kości mieszkający w przedsionku piekła, a jego klientami są zagubione ludzkie dusze. Kucabara pomaga udowodnić ich niewinność i ratuje od potępienia. Przy czym demoniczny prawnik nie robi tego bezinteresownie, lecz w zamian za pomoc otrzymuje od swoich klientów ich mroczną esencję, która czasowo wzmacnia jego siły. Szkoda tylko, że radosne, prawnicze czasy kończą się bezpowrotnie, gdy diabelskie siły zaczynają coraz mocniej integrować w ludzki świat. Nasz bohater postanawia powstrzymać (z pomocą pewnej walecznej siostry zakonnej) odpowiadającego za ten chaos władcę piekieł, którym okazuje się nie kto inny jak jego własny brat.
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Jestem na nie.
Czytałam już po polsku i jest fajne, ale jeśli miałabym kupić,to raczej w wersji zbiorczej w 5 tomach, 10 na ten tytuł to trochę za dużo kasy.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ten typ mangii mnie nie intetesuje więc na nie.
Bardzo fajnie się zapowiadało, cycki i pantyshoty to zniszczyły, ale Sugal jakoś wyratował, więc raczej tak.
No i kreska jest naprawdę ładna, a ja się lubię strony wizualnej czepiać.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości