Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
20.00%
6 20.00%
Pewnie kupię.
16.67%
5 16.67%
Może się skuszę.
13.33%
4 13.33%
Raczej nie.
16.67%
5 16.67%
Kijem tego nie tknę!
33.33%
10 33.33%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Robiko]Tonari no Kaibutsu-kun
[Obrazek: Tonari_no_Kaibutsu-kun_manga_vol_1.jpg]
Tytuł: Tonari no Kaibutsu-kun
Autor: Robiko
Ilość tomów: 12 (zakończona)
Gatunek: Komedia, Romans
Wydawca: Kodansha
Opis: Haru, który już pierwszego dnia szkoły zostaje zawieszony za wdanie się w bójkę, budzi strach wśród pozostałych uczniów. Gdy Shizuku, największa kujonka w klasie, zostaje oddelegowana do dostarczenia mu notatek, nie ma pojęcia, że tym prostym gestem zaskarbi sobie dużo więcej niż wdzięczność Haru. Jej świat wywróci się do góry nogami, a ona sama przekona się, że życie to nie tylko sprawdziany i oceny, a przede wszystkim, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Nie jestem pewna, czy kupiłabym to za pierwszym razem, od razu, ale pewnie suma sumarum trafiłoby to w moje łapki. A przynajmniej pierwszy tom.
Mało ciekawe i nudni bohaterowie. W życiu bym tego nie kupiła. :<
Anime mi się podobało, ale nie wiem czy kupiłabym mangę. Zwłaszcza, że to 11 tomów i on-going. :<
Anime w sumie było ekstra, a postacie genialne i epickie, nie wiem jak manga, ale po obejrzeniu animca i tak musiałabym się zaopatrzyć w ten tytuł Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Nie, na pewno nie. x.x
Och Tonari <3. Manga jest jak dlam mnie utrzymana w dobrej atmosferze, kreska też na poziomie ^ ^. Jestem na tak ~
Wystarczy mi, że zbieram już Dengeki Daisy. Nie kupiłabym.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Shoujo po prostu nie trawię, a zwłaszcza tych schematycznych. Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Anime bardzo mi się spodobało. Miło by było mieć tę mangę na swojej półce. Na pewno bym kupiła Uśmiech
Nie dla mnie.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Niestety za dużo schematów jak dla mnie, nawet ładna kreska nie ratuje tytułu. Do tego długość i brak znaków, że zbliża się wszystko ku końcowi... nie dla mnie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Niestety nie. Nie przepadam za mangami gdzie bohaterka jest taka i "panuje" nad facetem. A także to, że chłopak lubił sobie pobić i po prostu głupczył było nużące. Do tego strasznie naciągane wątek miłosny i poboczni bohaterowie nie warci uwagi.
I make the devil change his mind
temat można zamknąć, mangę wyda studio jg Uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości