Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
40.54%
15 40.54%
Pewnie kupię.
24.32%
9 24.32%
Może się skuszę.
18.92%
7 18.92%
Raczej nie.
10.81%
4 10.81%
Kijem tego nie tknę!
5.41%
2 5.41%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMASHITA Tomoko] Koi no Kokoro ni Kuroi Hane
[Obrazek: 30081.jpg]
Wydawca: Tokyo Mangasha
Tomów: 1 [oneshoty]
Status: Zakończony
Gatunek: Shoujo [ciekawe gdzie? ale tak jest napisane], Shounen Ai, Yaoi, Slice of Life
Opis: A protective sister tries to stop a group of homophobes from harassing her gay brother. Little does she know that the object of her brother's affections is none other than their leader. Meanwhile, slick young student Kanome finds his crush studying in the library with no one else around and he decides that now is his moment. All he has to do is say the right words to score a little bit of action. Another teenager named Minori anguishes over whether to reveal his lifestyle to his family. He decides no one is ready for that, but his sister jumps the gun and outs him at the dinner table. Will the family be able to accept him or has Minori forever torn his family apart? These are but a few stories in this fascinating compilation of shorts featuring flirting, heartbreak, unreciprocated devotion, unfulfilled sexual passion, and more. (myanimelist)

Opinia: Yamashita ma niezwykłą zdolność do tworzenia niebanalnych historii, a przy tym wciągających. A jej kreska jest mało typowa dla yaoiców czy w ogóle mang (kojarzy mi się tylko z dwiema autorkami, ale nie jest taka sama). Z tego co pamiętam w tym zbiorze nie ma ani seksu (oprócz jednej sceny gwałtu średnio pokazanej), ani tak naprawdę słodkich historii. O miłości, bez - tak naprawdę - miłości. Raczej gorycz uczucia, wspominanie minionych miłości. Naprawdę polecam i mimo iż mam ją na półce po angielsku, chętnie bym potrzymała tomik w języku Polskim.
Tu niestety podziękuję (w zeszłym tygodniu zakupiłam sobie angielskie wydanie, a raczej nie będę dublować), ale z czystym sumieniem polecam.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Jestem jak najbardziej za ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
(02-02-2013, 02:07 PM)masza napisał(a): Tu niestety podziękuję (w zeszłym tygodniu zakupiłam sobie angielskie wydanie, a raczej nie będę dublować), ale z czystym sumieniem polecam.

Ja bym zdublowała parę serii, czy tomików. Np ten. Bo sama mam po angielsku.
Ładna kreska na okładce, jeśli w środku jest podobnie to chętnie nabędę.
W środku podobna Uśmiech Specyficzna ale świetna.
Nie znam, ale myślę, że by mi się spodobało. ^ ^"
Bardzo zaciekawił mnie opis tej mangi oraz jej kreska. Możliwe, że skusiłabym się na kupno tego oto tytułu Uśmiech.
Okładka zachęca, a opis jeszcze bardziej. Mam słabość do takich słodko-gorzkich historyjek, więc jestem na TAK.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ona jest tylko gorzka xD
Opis zainteresował mnie na tyle, ze zaczęłam szukać w internecie po angielsku... niestety nie znalazłam. : ( Tym bardziej chciałabym więc, aby ta pozycja została wydana. Do tego osoby które nabyły angielską wersje wypowiadają się o niej pozytywnie...^^
Slayerka - jedna grupa skanlacyjna będzie ją robić w najbliższym czasie (no dobra, w maju) Uśmiech Po nicku możesz poszukać która.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości