Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
55.56%
60 55.56%
Pewnie kupię.
14.81%
16 14.81%
Może się skuszę.
15.74%
17 15.74%
Raczej nie.
10.19%
11 10.19%
Kijem tego nie tknę!
3.70%
4 3.70%
Razem 108 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Asano Atsuko, Kino Hinoki] No.6
Kupię choćbym miała wydać ostatnie grosze. No.6 to najlepsza manga shounen-ai ♥♥♥♥♥
TAK. MOJA PÓŁKA JUŻ CZEKA!
Będę wielbić was jeszcze bardziej gdy to wydacie!
Uwielbiam tę mangę! Kocham także nowelę No.6! Posiadanie w swoich łapkach tej mangi i to jeszcze w języku polskim jest moim marzeniem! Chyba bym się popłakała ze szczęścia, jeśli wydanie No.6 w Polsce odniosłoby sukces! Duży uśmiech
Szkoda tylko, że niektórzy bazują tylko na anime No.6 (jakże spłyconym), w ten sposób dochodzą do błędnych wniosków co do mangi, oceniając ją z góry jako słabą historię z niedociągniętymi wątkami. T_____T
Czytałam, na pewno bym kupiła <3
Widziałam anime, jako że manga ciągle powstaje liczyłabym na rozwinięcie fabuły i relacji między postaciami. Ale że anime i tak mi się podobało a bohaterów miło wspominam zaznaczyłam pewno kupie choć bardziej w stronę, biorę w ciemno. Uśmiech
Mnie się tytuł podoba czytałam nieco mangi i z chęcią kupiłabym po polsku. Uśmiech Czy to nowelę, czy mangę. ^^
Jezu takkk!! ♥.♥ Kupiłabym na pewno, a jeszcze jakby nowelka kiedyś wyszła to byłabym w raju! <33
Módlmy się o wydanie no.6 *^*
Zapowiada się ciekawie na pierwszy rzut oka...
Bardzo chętnie bym tą mangę kupiła.
Anime nawet mi się podobało,ale do mangi nie jestem jakoś do niej przekonana.Wolałabym nowel.Wtedy bym się nie zawahała kupić.Dałam w ankiecie "Może się skuszę",bo gdybym nie miała co kupować albo bym miała dobry dzień to może bym kupiła.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości