Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
36.36%
12 36.36%
Pewnie kupię.
36.36%
12 36.36%
Może się skuszę.
12.12%
4 12.12%
Raczej nie.
12.12%
4 12.12%
Kijem tego nie tknę!
3.03%
1 3.03%
Razem 33 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Matsuo Maata] Usotsuki wa Shinshi no Hajimari
[Obrazek: 1569702969.jpg]

tytuł alternatywny: Lies Are a Gentleman's Manners
Ilość tomów: 1+
Oryginalny wydawca: Akaneshinsha
Wersja angielska: Juné
Gatunek: komedia, romans, życie szkolne (właściwe to uniwersyteckie...), okruchy życia, yaoi
rok wydania: 2010

Opis: Do these two men have any redeeming qualities whatsoever? Quirky story with some questionable humor.
Med school student Jonathan pockets psychotropic drugs from the university hospital and deals them to college students. But when he's inevitably discovered by his professor, Paul Thomas Haskins, Jonathan must give up his body in exchange for the professor's silence!

Dla lubiących język polski: Ekscentryczna historia o niewątpliwym humorze. Jonathan, student medycyny, kradnie leki psychotropowe z uniwersyteckiego szpitala i handluje nimi wśród kolegów. Ale kiedy zostaje odkryty przez swojego profesora, Paula Thomasa Haskinsa, Jonathan musi zapłacić za milczenie wykładowcy. I to własnym ciałem!

Moja opinia: To jest najlepsze yaoi jakie w życiu czytałam!
Dobra.
To jest jedno z najlepszych yaoi jakie w życiu czytałam!
Fakt, nie znam każdego tytułu, ale chyba jeszcze przy żadnym komiksie BL tak dobrze się nie bawiłam. Tytuł świetnie odwzorowuje charakter mangi - raz mamy niesamowite gagi (scena z AIDS zrzuca z krzesła), a raz musimy wraz z bohaterem przegryźć gorzką pigułkę. Bardzo dobrze skonstruowane postaci, ciekawe wątki poboczne, ładna i pasująca kreska i te konkretne sceny :3 . Polecam!
Niesamowicie mi się ta manga podobała. Jestem całkowicie za.
(na ten moment zamierzam się zaopatrzyć w wydanie June we wrześniu)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Kreska taka dość energiczna, z tego, co widzę...
No i na razie ongoing...
Ale ma coś w sobie - po pobieżnym przejrzeniu stwierdzam.
'Welcome to HIV world" "I was afraid to die alone" - parsknęłam od serca na monitor przeżuwaną kanapką.
Rewelacyjny dowcip XD
Jedno z najbardziej udanych yaoi jakie znam, które przywraca mi wiarę w ten gatunek.
Ale ja również kupię amerykańskie wydanie, więc dla polskiego jestem na nie.
Nie znam, ale bardzo chętnie się zapoznam. :3 A ja już tak mam, że wolę coś kupić coś w ciemno i się zawieść, niż żałować, że nie kupiłam.
Nie czytałam, ale i tak bym kupiła Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Bardzo chętnie bym to kupiła, zwłaszcza, że jest to coś poważniejszego Uśmiech Na tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
TAK ^ ^
Na tak, chociaż pewnie dopiero po zakończeniu mangi, żeby mnie nie trafiało z czekaniem na kolejne tomy. xD
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Na tak.
Bardzo fajna manga, nie jakieś nie wiadomo co, ale przyjemnie się czyta i jest na co popatrzeć.
No i to "welcome to HIV world!" mnie rozbroiło xD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Bardzo dobre BL Duży uśmiech Waham się czy czekać na polską premierę, bo angielskie wydanie kuuuusi Duży uśmiech
[Obrazek: rtxk.jpg]
Pewnie że bym kupiła! Jedna z zabawniejszych par o jakich czytałam Duży uśmiech
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Niepokojące jest to, że od 2010 roku ciągle 1 tom ongoing, a mamy już końcówkę 2014...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości