Opowiadania fantasy z wątkami m/m
Serce 
Temat polecando Uśmiech
Proponuję podzielić się opowiadaniami fantasy z wątkami homoseksualnymi, które uważamy za godne polecenia. Przekopałam trochę sieć i to niektóre opowiadania warte uwagi (ba, niektóre pokochałam całym sercem ):

"Dzieci boga granic" autorstwa An-Nah

"Sojusz" autorstwa Vil

"Kuźnia modłów" autorstwa Demon Lionka

Opowiadania różne autorstwa Jeza_R

" Curse Of The Blood" autorstwa Kohaku

"Kwestia honoru" autorstwa Vicious
Moje opowiadanie w klimatach fantasy. Zapraszam
[Obrazek: baner300.jpg?w=584]

Wciąz się szykuje na zapisanie całości teksta Kohaku i przegranie go na kindla by móc sobie poczytać. Choć jak ostatnio zabrałam się za to, to sobie spojlernęłam kawałek czwartego rozdziału OTL
Alas przyznać muszę, nie wiedziałam że nasz internet jest aż tak płodny, pozostałych autorów/ek wogóle nie znałam.
Well, niespecjalnie czytam na Internecie opowiadania ostatnio, jakoś zarzuciłam to z rok czy dwa lata temu (z zamiarem powrotu, żeby nie było). Jedyne, przy czym jeszcze murem stoję, to Era Zoloma Eo czy opowiadania dziewczyn z K.A. Merikan (chociaż z high fantasy to jedynie Urodzeni pod Księżycem, chyba że ktoś jeszcze lubi romans paranormalny lub historię alternatywną, to zostaje jeszcze True Virgin Blood, Skóra Judasza czy Aż Serce Zamiera Uśmiech).
O, ja znam K.A. Merikan, a mogę Wam podrzucić jeszcze kilka, ale to już co najwyżej na pocztę, bo to opowiadania w plikach.
Tak na szybko z pamięci:

"Pocałunek śmierci"
"Zaklęty w miecz"
"Demony przeszłości"
"Fearadach i Kathan"
"Klucz"
"Cień"

Naprawdę uważam, że wszystkie są cudowne Uśmiech
[Obrazek: tumblr_lrqeiuTfQn1r35u3zo1_500.jpg]
Zapomniałam kompletnie o autorce Fearadacha! Uwielbiam jej opowiadania, chociaż z początku ledwo mi się podobały Uśmiech.
Ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć, żebym czytała "Demony przeszłości", "Klucz" czy "Pocałunek śmierci", i właściwie chętnie bym się z nimi zapoznała.
Ja czytam malo opowiadan i sie w nich nie ogarniam ale ktores takie romantyczne mocno, macie w pdf'ie moze??
Fearadach ma jedne z najlepszych opowiadań fantasy jakie czytałam, dziewczyna naprawdę cudnie pisała, mam nadzieję że będzie pisać dalej, choć to nie jest pewne, Fearadach i Kathan podbił moje serce, tak jak kolejna część o nich czyli Życiodawca, czy też Zaklęty w miecz i Odrodzenie, kto się nie zapoznał, a chciałby mogę wysłać pdf'y gdzieś mam kilka, bardzo mi się podobało opowiadanie Matsuko - Zwierciadło, krótkie ale bardzo miło się czytało, a także jej Księżycowe dzwoneczki, ciężko je dorwać w sieci, aż się cieszę że kiedyś je wydrukowałam, bo lubię do nich wracać
Jesli chodzi o opowiadania fanstasy ze slashem to zdecydowanie muszę polecić Silencio i jej Chaos oraz Astargotha. Moim zdaniem świetny styl i porywająca historia Uśmiech sznurek: http://by-silencio.blogspot.com/ są tam też inne opowiadania (niekoniecznie fantasy), z którymi też polecam się zapoznać.
Jesli chodzi i podane przez Was tytuły, na pewno zajrzę i przejrzę bo bardzo lubuję się w połączeniu fantastyki z gejozą Uśmiech
Ziomeczki, ma ktoś może ściągnięte ładnie na komputerku jakieś tworki Jezy prócz "Bliskich spotkań"? Poprosiłem ją, żeby chociaż Wisha gdzieś wstawiła, ale trochę czasu jej zabiera betowanie a mi tęskno :<

Ps.: Od dawna namawiam Jezorka żeby Wisha wydała i chcę się zorientować ile osób chciałoby pozachwycać się nad tym cackiem w wersji papierowej, a że w jej imieniu raczej tematu zakładać nie mogę, to proszę na privie ewentualne chęci wyrażać. Jeśli ładny tłumek się zbierze to może się przekona :D
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Czy nie posiada, któraś z was opowiadania True Virgin Blood K.A.Merikan? Nie zrobiłam swojej kopii, jak był na to czas i bardzo tego żałuję, ze swej strony mogę się podzielić ich opowiadaniem American High oraz Guns'n'Boys.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości