[Yoneda Kou] Saezuru Tori wa Habatakanai
TAK, TAK, jak najbardziej TAK dla polskiego wydania!
Starość zanosi się na koty Zawstydzony więc: nazwę swojego pierwszego futrzaka Beata, jeśli wydacie Saezuru Tori wa Habatakanai Serce
(01-09-2013, 05:42 PM)limonka napisał(a): Starość zanosi się na koty Zawstydzony więc: nazwę swojego pierwszego futrzaka Beata, jeśli wydacie Saezuru Tori wa Habatakanai Serce

I będziesz miała w domu kocura o imieniu Beata? Trochę głupio... Duży uśmiech
(01-09-2013, 07:26 PM)Beata napisał(a):
(01-09-2013, 05:42 PM)limonka napisał(a): Starość zanosi się na koty Zawstydzony więc: nazwę swojego pierwszego futrzaka Beata, jeśli wydacie Saezuru Tori wa Habatakanai Serce

I będziesz miała w domu kocura o imieniu Beata? Trochę głupio... Duży uśmiech

Spokojnie - nie skrzywdzę zwierzęcia. Kocura nazwę Kotori Język
Cudna okładka drugiego tomiku
http://dororororo.blog92.fc2.com/blog-entry-258.html
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Faktycznie ładna. *__*
Przeczytałem wszystkie do tej pory wydane mangi Yonedy Kou i powiem tak - tylko "Eros in the Stoic" oceniłbym na mniej niż "świetne" i to tylko dlatego, bo ma całe 2 strony i czuję się tym niezmiernie sfrustrowany Podejrzany
W "Saezuru..." uwielbiam wykreowanie postaci Yashiro - zarówno masochista i dewiant seksualny, jak i niezły sku*wiel, któremu nie wiadomo na dobrą sprawę co siedzi w głowie (no, w sumie trochę wiadomo...), który tak tu sobie żyje od jednego penisa do drugiego. Już nie mówiąc o dialogach (ach, ta frankfurterka na śniadanie...)
Tak czy inaczej, jestem wielkim miłośnikiem tej autorki i na pewno bym zakupił tytuły wydane w Polsce, a ja słów na wiatr nie rzucam :3
Am am am am yaoice by Yoneda Kou <3

Jestem za, za i jeszcze raz za <3
temat można zamknąć Uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Jakby wyszło to bym kupiła, więc tak. : )
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Przecież wyjdzie Oczko
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości