[Yoneda Kou] Saezuru Tori wa Habatakanai
Jedno wielkie TAK dla obu okładekSerceSerce! Jakby one pięknie wyglądały z polskimi napisami xD
Swoją drogą, ciekawe czyje to nogi są na Yashiro (Yashirze?)...
SerceSerceSerce Obie są CUDOWNE!!Serce
Zdecydowanie to Doumeki i jego stopaUśmiech
Pytacie czy to wydać?
Wiecie co o tym sądzę?
(11-12-2012, 09:16 AM)masza napisał(a): Serce Na geniusz Yonedy Kou jestem skłonna wydać ostatnie pieniądze, w końcu to moja ulubiona autorka. [...]
Wszystko od Yonedy musi być moje.

Podpisuje się pod Tobą. Wyjełaś mi to wszystko z serca Uśmiech
Mój skromny blog z krótkimi opowiadaniami yaoi i shounen-ai:
http://thenamethationceloved.blogspot.com/
Zapraszam! Zawstydzony
Zdecydowanie na tak.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Mam nadzieję, że poprowadzi do końca tak dobrze ten tytuł. Póki co podpisuję się każdą wolną i zdolną do tego kończyną! Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(12-12-2012, 11:50 PM)Haruka napisał(a): YONEDA KOU? Czy ktoś wspomniał YONEDĘ KOU? (rozpina rozporek) Dawać mi tu jej mangi! >Duży uśmiech

Buahahaha! Boże, ile ja bym dała za te mangę. No dobra, nie dam 200zł za przesyłkę, dlatego jej nie mam ._______. Japońską wersję bym nawet kupiła, bo prawie na pamięć ją znam XD

Ktoś mówi, że w miare regularnie czyta... Ja się wściekam, jak wiem, że wyszedł nowy rozdział a już, teraz, od razu, nie ma ang tłumaczenia Szczęśliwy
Digital Manga pozyskała licencję na Saezuru Tori wa Habatakanai (zarówno wydanie elektroniczne jak i papierowe). Nie wiem czy się cieszyć z tego powodu, z ich kalendarzem wydawniczym poczekamy chyba ze trzy lata. Ciągle rozpaczam nad Hana wa Saku ka - zlicencjonowane w tym samym czasie co Blue Morning (SuBLime), a przez te przesunięcia (na październik 2014!) zanim dostaniemy chociaż jeden tomik HwSk to już od dawna będą dostępne cztery tomy BM (a kto wie czy nie pięć jak się sprężą).
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...abatakanai

Kotori błagam zróbcie coś w tej sprawie Nieśmiały
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Taiyo Tosho... walka trwa...
Walczcie dzielnie. Wierzymy w was Duży uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(17-08-2013, 08:56 AM)masza napisał(a): Kotori błagam zróbcie coś w tej sprawie Nieśmiały

Maszka, dla Ciebie wszystko. Chcesz ten tytuł, załatwię Ci. Co jeszcze chcesz?

Szefowa Uśmiech
(18-08-2013, 09:07 PM)Beata napisał(a): Maszka, dla Ciebie wszystko. Chcesz ten tytuł, załatwię Ci. Co jeszcze chcesz?

Szefowa Uśmiech
Och, to będzie bardzo długa lista xD
Na początek egzemplarz z autografem Yonedy Kou Diabeł
(19-08-2013, 06:11 PM)masza napisał(a): Na początek egzemplarz z autografem Yonedy Kou Diabeł

Eee... a w du... w głowie, znaczy, to się coś nie przestawiało? Uśmiech Albo manga, albo autograf. Wybieraj Uśmiech
(19-08-2013, 08:57 PM)Beata napisał(a): Eee... a w du... w głowie, znaczy, to się coś nie przestawiało? Uśmiech Albo manga, albo autograf. Wybieraj Uśmiech
Ha, jak zapytałaś co jeszcze chcę, to myślałam, ze mogę zaszaleć xD
Dasz mi komplecik od Yonedy i będę szczęśliwa.
Dołączam się do prośbyZawstydzony

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości