[Yoneda Kou] Saezuru Tori wa Habatakanai
- AUTOR : Yoneda Kou
[Obrazek: tumblr_m2xrj6OAAm1qdm57ho1_r1_500.png]
- GATUNEK : Yaoi, dramat
- LICZBA TOMÓW : 2
- ALTERNATYWNA NAZWA : The Songbird Doesn't Fly
- ORYGINALNY WYDAWCA : HertZ (Taiyo Tosho)
- STATUS : Trwająca
- OPIS :http://www.mangaupdates.com/series.html?id=69419
- MOJA OPINIA : czytałam już sporo mang yaoi z gatunku yakuza i to jedyna która mnie tak niesamowicie wciągnęła, akcja rozwija się powoli i torturą jest czekanie na nowe rozdziały. Dla mnie Yoneda sensei jest po prostu geniuszem w wymyślaniu historii i gorąco polecam tym którzy jeszcze nie czytali!
Serce Na geniusz Yonedy Kou jestem skłonna wydać ostatnie pieniądze, w końcu to moja ulubiona autorka. A jeszcze jak się dowiedziałam, że w tomiku (ma wyjść na koniec stycznia 2013) będą również Don't Stay Gold oraz Tadayoedo Shizumazu, Saredo Naki mo Sezu , to już nie ma takiej możliwości aby w grudniu był koniec świata.
Wszystko od Yonedy musi być moje.

NightS Serce też ma wyjść w jakimś tomiku, nie wiem tylko co oprócz tego ma być.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(11-12-2012, 09:16 AM)masza napisał(a): Serce Na geniusz Yonedy Kou jestem skłonna wydać ostatnie pieniądze, w końcu to moja ulubiona autorka. A jeszcze jak się dowiedziałam, że w tomiku (ma wyjść na koniec stycznia 2013) będą również Don't Stay Gold oraz Tadayoedo Shizumazu, Saredo Naki mo Sezu , to już nie ma takiej możliwości aby w grudniu był koniec świata.
Wszystko od Yonedy musi być moje.

nie bardzo rozumiem - gdzie co wychodzi?
(11-12-2012, 01:40 PM)limonka napisał(a): nie bardzo rozumiem - gdzie co wychodzi?

W Japonii 30 stycznia 2013 ukazuje się vol 1 Saezuru Tori wa Habatakanai.

Doczytałam Duży uśmiech 9 lutego wychodzi tomik zawierający NightS oraz Reply, z extrasami do obu historii.
Jedna z niewielu mang, którą staram się czytać regularnie. Na początku jakoś mi nie leżała fabuła, ale nowe rozdziały robią się coraz bardziej interesujące. Yoneda jak zwykle stworzyła ciekawe i, co najważniejsza, głębokie postacie. Jak najbardziej tak Uśmiech
Swoją drogą, by lepiej "zrozumieć" fabułę Saezuru Tori wa Habatakanai, powinno się sięgnąć do dwóch one-shotów powiązanych z tą mangą. Jeśli naprawdę zostaną "dodane" do japońskiego tomiku, to jeszcze bardziej jestem za wydaniem Duży uśmiech Strasznie lubię Don't Stay Gold <3
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Od Yonedy Kou absolutnie wszystko biorę, a to już szczególnie Serce. Kupiłabym nawet po dwa tomy wszystkiego, jeden na półkę i jeden do zacieszania xD. A jeśli dodane do tomiku są jeszcze one-shoty, to już w ogóle...
TakTakTak! <3
Zawstydzony jaj takkk zaczęłam czytać po angielsku i naprawdę wciąga Szczerbol
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Chciałabym, aby się u nas pojawiła. :3
YONEDA KOU? Czy ktoś wspomniał YONEDĘ KOU? (rozpina rozporek) Dawać mi tu jej mangi! >Duży uśmiech
Ileż ja bym dała za jakąkolwiek jej mangę. Przecież to je mangowy geniusz! Tych jej chłopców to ja bym brała, serio. Co tam, że geje. Raz się przemęczą. Ewentualnie dwa. Lub siedemnaście.
[Obrazek: tumblr_ln40alStYD1qc5tru.gif]
Miło by było jakby ta manga została wydana po polsku :3
SerceSerceSerce Na blogu Yonedy Kou pojawiły się okładki do dwóch wychodzących niedługo tomików oraz spis zawartości
NightS (plus extra oraz Reply i Kanjou Spectrum) http://dororororo.blog92.fc2.com/blog-entry-244.html
Saezuru Tori wa Habatakanai vol 1 (plus w tomiku Don't Stay Gold oraz Tadayoedo Shizumazu, Saredo Naki mo Sezu) http://dororororo.blog92.fc2.com/blog-entry-245.html
Druga okładka dość sugestywna ale i tak wygląda świetnie *o*
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jestem na tak Q^Q
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości